Park Narodowy Yosemite Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Miners Inn Ocena: 10,0

„Klimatyczne miasteczko że świetna restauracja (Charles Street dinner - - -> warto poczekać na stolik i spróbować ich dań z karty). Motel z bardzo dużym parkingiem. Polecam jako baza wypadowa do parku yosemite. ”

• „Czysto, cicho, wygodnie”

• Christmas Tree Inn Ocena: 9,6

„Fajny basen i kontaktowy właściciel”

• Lake View Lodge Ocena: 9,2

„Bajeczna trasa przez park Yosemite. Dobra baza wypadowa i bliskość parków. ”

• „Super lokalizacja, jest kolejka która dowozi Cię do centrum i z centrum więc można pozostawić samochód w hotelu. ”

• Black Hawk Lodge Ocena: 9,2

„Bardzo czysty pokój z prysznicem.”

• „Wygodne łóżko. Niezła baza do wypadów do Yosemite.”

• Holiday Haus Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczny obiekt, czysto i schludnie, w tej kategorii i cenie nieco powyżej oczekiwań. Śniadanie OK ale bez szału. Bardzo fajne miasteczko, ale dla osób odwiedzających park Yosemite trochę daleko (mój błąd), raczej trzeba szukać czegoś od strony zachodniej parku”

• Austria Hof Lodge Ocena: 7,9

„Jedyny hotel z 9 podczas wojaży po Stanach, w którym na śniadanie była również wędlina. Zastawa nieplastikowa. Pomocny, życzliwy personel :) Dobra woda na recepcji. Jacuzzi, choć ze względu na późną porę przybycia nie udało nam się skorzystać. Dodatkowa umywalka w pokoju oprócz tej w łazience.”

• „Położenie może być atrakcja jedynie dla narciarzy w sezonie zimowym. Ładny budynek glowny. Dość wygodne łóżko.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Park Narodowy Yosemite

na podstawie 5 768 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com