Park Narodowy Yosemite Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajny górski klimat. Cena zdecydowanie adekwatna do oferty. Pokoje przestronne, czyste i dobrze wyposażone. Zdecydowaliśmy się na wykupienie śniadania, które było standardowe jak na amerykańskie hotele. Wi-Fi działało przyzwoicie. W hotelu znajduje się pralnia, automat z napojami i mini sklep z pamiątkami.”

• „Miła relaksujaca atmosfera”

• Yosemite Inn Ocena: 6,7

„Duży pokój Wygodne łóżka Przyjemna, wentylowana łazienka”

• Sierra Lodge Ocena: 10,0

„Przybory kuchenne.”

• „Polecamy opcję w domkach - nie w budynku głównym ! Doskonałe położenia. Ładny i godny polecenia obiekt.”

• Austria Hof Lodge Ocena: 6,2

„Miła obsługa i otoczenie. Śniadanie jak na USA znośne.”

• „Cudne miejsce! Domki na palach w lesie. Pokoje w stylu angielskiej królowej! Łazienka wspólna na dwa pokoje, ale duża - czysta- wyposażona w suszarkę i kosmetyki! Do tego piękna okolica i knajpa! Zapomniałam wspomnieć o wspólnej kuchni, gdzie można przygotować jedzenie i zjeść. Chcę tam wrócić!! 😘”

• „miasteczko z klimatem, motel idealnie się komponuje, fajna okolica i przede wszystkim blisko yosemite. pokój ma wszystko co potrzeba.”

• Yosemite View Lodge Ocena: 7,1

„Bardzo blisko wjazdu do Parku Yosemite. W hotelu znajduje się sklep z podstawowymi artykułami oraz z pamiątkami.Bardzo dobre śniadanie w formie bufetu można zjeść w restauracji znajdującej się w sąsiednim budynku. Obok znajduje się też pizzeria. W pokojach znajduje się mały aneks kuchenny.”

• Wildwood Inn Ocena: 8,8

„Bardzo przyjemna okolica, możliwość skorzystania z jacuzzi.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Park Narodowy Yosemite

na podstawie 5 733 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com