Yunnan Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Obsluga jest super mila I bardzo pomocna. Goscinnosc grubo ponad standard hostelowy. Polecam kazdemu, kto szuka super miejsca w super cenie”

• Bahedi Yaju Ocena: 7,9

„Taras, blisko do starego miasta”

• „Komfortowe warunki jak na cenę za pokój 2-os. ze śniadaniem. W Kunming poruszajcie się tylko taxi, też z lotniska - ceny b. przystępne. Koniecznie trzeba mieć screeny miejsc docelowych po chińsku.”

• „Dogodne położenie przy wczesnym locie, darmowy transfer na lotnisko, położenie hotelu poza miejskimi korkami.”

• „Ryżanka była nawet spoko. I klusek było ile kto chciał.”

• „Centrum Shangri-La. Mając potwierdzenie rezerwacji w telefonie (po chińsku) znalezienie obiektu zajęło nam kilka minut zasięgając języka u okolicznych mieszkańców. W okresie jesiennym gdy temperatura nad ranem spada do około -10C wyjście spod gorącego prysznica do lodowatego pokoju to niezapomniane przeżycie...do spania są grzane materace i grube kołdry - śpi się kamiennym snem. Na recepcji można ogrzać się przy opalanej drewnem kozie, napić piwa i porozmawiać z przybyszami z różnych zakątków. Doskonała relacja ceny do jakości. W środku zimy polacał bym coś konkretniejszego.”

• Meet Inn Dali Ocena: 9,6

„Super lokalizacja, bardzo pomocny personel, wysoki standard pokoju, możliwość wyjścia na taras z ogrodem na dachu - miło się tam spędzało czas.”

• „Świetna lokalizacja. Duży pokój. Mogliśmy zostawić nasz bagaż na czas wyjazdu do Tiger leaping.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Yunnan

na podstawie 22 243 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com