Yvelines Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mily personel.”

• „Recepcja super dla tego ze przy zameldowaniu recepcjonista sam zaproponował pokój dla osób nie pełnosprawnych kiedy zobaczył ze nasza mama jest na wózku . ,śniadanie za 12 € super , pokój dla osób niepełnosprawnych jest tuż przy windzie .Pokuj dla niepełnosprawnych wyposażony bardzo dobrze w cenie tego hotelu . Moja mama jako osoba niepełnosprawna w tym pokoju czuła siebie bardzo wygodno .Łazienka jest całkowicie dla osób z niepełnosprawnością .Ogólnie było czysto i zadbano w pokoju ,plusem była klimatyzacja .”

• „Ładny, schludny pokój. Doskonała obsługa. Spokojna okolica, blisko market Auchan oraz komunikacja bus i tramwaj skąd łatwo dostać się do Paryża (metro, kolej, bus). Dobre wyposażenie pokoju. Na pewno w razie potrzeby jeszcze raz wybiorę to miejsce. ”

• „Piękny hotel, świetna lokalizacja, warto.”

• „Samo Maisons-Laffitte to bardzo przyjemna miejscowość, z klimatem, dobre miejsce na pobyt w zasięgu atrakcji Paryża. Dojazd do centrum stolicy Francji w mniej niż pół godziny, do pracy w La Defense 15 minut. Hotel wygodny, duże (!) czyste pokoje, przestronne łazienki. Okna dobrze izolują od odgłosów z zewnątrz. Telewizor z wielkim ekranem i sporym wyborem kanałów. Codzienne sprzątanie i uzupełnianie zapasów kawy, herbaty i cukru - warto to docenić. Ogólnie bardzo pozytywny personel. W hotelowym lobby/barze przyjemnie jest posiedzieć po południu i zrelaksować się po dniu pracy. W okolicy piekarnia, restauracje, bary, lokalni mieszkańcy. I duży park z chateau, szkoda, że park zamykany po 18:00. Na pewno tam wrócę.”

• ibis budget Velizy Ocena: 8,1

„Swietny stosunek ceny do jakosci. Hotel dobrze skomunikowany przez tramwaj T6 dojezdzajacy do linii 13 paryskiego metra. Zaraz obok centrum handlowe, jesli sie czegos zapomnialo/potrzebuje. Sniadanie za 6,60 od doroslego w formie bufetu - smaczne i roznorodne - platki, croissanty, kawa, soki, mleko, dzemy, jogurty. Za dzieci 6 i 1 rok nie placilismy.”

• Hotel St Charles Ocena: 7,9

„Świetna okolica, cisza, spokój, blisko park , a nawet dwa, sklepy, knajpki dopiero w centrum ale to 10 - 15 minut spacerkiem. Zresztą na terenie hotelu można sobie wieczorkiem na dworze pod drzewkiem posiedzieć. Miła obsługa, pokoje czyste. Pół godziny autem do Paryża.”

• „Niestety nie skorzystałem z usług hotelu.”

• „Bardzo miła obsługa personelu, w dodatku pracująca w hotelu miła Polka bardzo nam pomogła w dotarciu do Wersalu autobusem, dzięki czemu zaoszczędzilismy sporo euro, gdyż chcieliśmy wynająć taxi.”

• „lokalizacja”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Yvelines