Zagori Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo czysty hotel. Pokój nowy, świeży. Ładnie urządzony. Blisko szlaku do wąwozu Vikos. ”

• Archontiko Zarkada Ocena: 8,8

„Miła obsługa, widok, miękkie jak na Grecję materace, duże łóżko, hol z bilardem, fajne położenie, ciekawe wyposażenie.”

• „Bardzo dobry hotel, obsługa na najwyższym poziomie, czyściutko, jedzenie pyszne, położenie rewelacyjne, super widoczki, taras, mały basen, plac zabaw dla dzieci. Zdecydowanie polecam !!!”

• „Smaczne i urozmaicone śniadanie. Duże pokoje. Bardzo uprzejmy i uczynny personel.”

• Hotel Ladias Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja niemalże w samym centrum wiosek Zagori, świetne miejsce wypadowe do objechania całej Zagorochori. Obiekt oczywiście utrzymany w tamtejszym klimacie, cały z kamienia, co dodaje mu uroku. Ponadto, wielkim plusem hotelu jest jego właściciel, osoba niezwykle pomocna i życzliwa. Bardzo miłym gestem na powitanie było przyniesienie do pokoju miejscowego, świeżo upieczonego ciasta. Nadto, na wysoką ocenę zasługują również śniadania serwowane w obiekcie. Były obfite i urozmaicone, a szczególne wrażenie wywarł na mnie bardzo, ale to bardzo smaczny dżem domowej roboty.”

• Hotel Spiridoula Ocena: 10,0

„Hotel położony jest nie dość, że w przepięknej, to jeszcze w bardzo praktycznej lokalizacji. Z okna mieliśmy widok na góry. We wszystkie punkty warte zobaczenia było dość blisko. Właściciel hotelu był niezwykle uprzejmy, bardzo dbał o to, by zapewnić nam komfortowy pobyt. Dodatkowo, udostępnił nam zrobioną przez siebie mapę, która wskazywała najbardziej polecane przez niego miejsca (większość z nich udało nam się zobaczyć i zdecydowanie było warto!). Stosunek jakości do ceny jak najbardziej odpowiedni. :)”

• „piękna okolica, widoki z okna, pyszne śniadanko, w okolicy sporo atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania dla tych co lubią chodzić po górach”

• „Obiekt urządzony stylowo, personel bardzo miły i pomocny, parking mały ale obsługa zawsze coś doradzi i jest gdzie zaparkować auto. 3 min spacerem pod drzewko w centrum na obiad czy kolację. Perfekcyjnie czysto. Smaczne śniadania, z możliwością domówienia smakołyków bez dopłat.”

• Konstantinou & Elenis Ocena: 10,0

„Niezwykle sympatyczna i pomocna właścicielka serwująca na śniadania przepyszne dżemy pomarańczowy i figowy własnej produkcji. Bardzo czysty pensjonat.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Zagori

na podstawie 4 561 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com