Zakopane i okolice Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super śniadanie. Miła obsługa.”

• Hotel Rysy Ocena: 9,2

„Mega sniadanie, super usmiechniety personel, swietny lunch pocket zamiast sniadania, super jacuzzi i sauna, pokoj ladny i dobrze wyposazony”

• „Posiłki były bardzo dobre,personel pełny profesjonalizm .Bardzo czysto wręcz sterylnie .polecam”

• Geovita Zakopane Ocena: 4,6

„Widok z balkonu na Giewont.”

• Tarasowka Ocena: 8,3

„Obiekt oceniam bardzo wysoko, ale jako podróżująca z dziećmi wiem, że naprawdę nie wiele trzeba, aby obiekt był niemal idealny. Jedynymi rzeczami których mi brakowało były krzesełko do karmienia oraz plac zabaw. Stan obiektu bardzo dobry, widać, że zaplanowano tak, aby wykorzystać przestrzeń jak najlepiej.”

• Hotel Górski Ocena: 10,0

„Przepyszne i urozmaicone śniadania (gofry i naleśniki:)), czyste i ciepłe pokoje, widok na Tatry z pokoju. Cały obiekt jest bardzo ładny i urządzony z dbałością o każdy szczegół.”

• „Cudowna lokalizacja, cisza i spokój, piękny widok po przebudzeniu. Z przyjemnością napiliśmy się herbaty po wycieczce, która była dostępna w pokoju. Duży wybór produktów na śniadaniu. Na pewno tam wrócimy.”

• Hotel Nałęcz Ocena: 7,9

„Śniadanie smaczne i różnorodne. Czysto w pokoju. Obsługa bardzo miła.”

• Dom Wczasowy Grań Ocena: 8,3

„lokalizacja, przyjemny i zadbany obiekt, miła obsługa”

• Hotel Carlina Ocena: 8,8

„Czyste pokoje i miły personel wpływają na przyjemność pobytu w tym obiekcie. Śniadanie jest smaczne i obfite.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Zakopane i okolice