2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Zala: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Zala Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gabi Magánszálláshely Оцінка за відгуками: 8

“Розташування та природа чудові. Великий плюс своя парковка.“

• Hot-l Mini Оцінка за відгуками: 10

“У цьому міні готелі нам все сподобалося. В першу чергу привітне відношення до нас, чистота, тепло і комфортно, ми при замовлені попросили чайник в кімнату і нам його дали. Розташований готель в тихому районі.“

• Herkules Panzió Оцінка за відгуками: 10

“Не далеко від автобану,зручний підїзд. Невеличкий сніданок,але є. Все необхідне приладдя на кухні є..“

• Blue Villa Appartement House Оцінка за відгуками: 9

“Розташування, ввічливість,“

• Aurora Vendégház Оцінка за відгуками: 10

“Все луже сподобалось.“

• Galéria Panzió Оцінка за відгуками: 10

“Зупинялась на одну ніч. Гарне комфортне помешкання. Все дуже чисто. Господиня привітна. Також було красиво прикрашено до свят. Закрита територія для паркування авто. Сподобалось в помешканні все.“

• White House Zalakaros Оцінка за відгуками: 10

“Просторі чисті номери, закрита парковка. Зручне розташування.“

• Wegzen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося перебуванні в цьому готелі. Це той випадок, коли приростаєш до помешкання та не хочеш зїзджати. Ліжко зручне , усе чисто. Гарно підобраний інтерєр. Персонал готелю на своєму місті. Поряд був супермаркет та безліч усіляких кафешок та ресторанчиків. До термального джерела - подати рукою.“

• Family Panzió Zalakaros Оцінка за відгуками: 5

“Було чисто“

• Corona Villa Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасна, затишна вілла у гарній локації. Просторий балкон, зручний матрас, велика ванна кімната. Можливо через низький сезон, ми були одні в будинку проте для нас це було перевагою) Вулиця на якій знаходиться вілла, тиха і з привітними сусідами. Вверх по вулиці є два ресторани, музей та дитячий майданчик, а також вулиця виноробів) Господар віли і його дружина дуже привітні і завжди готові допомогти. Якщо ми ще раз поїдемо у Хевіз, зупинимся тільки тут. Дякуємо Пітеру за гостинність!“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Zala

на основі 26 323 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com