2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Zala – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Zala Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Przyjemny pokój łączący wszystkie funkcje. Nasz pokój miał wyjście na balkon który łączył się z wejściem do budynku co nie dawało prywatności - dzieci zrobiły sobie tam pole do zabawy. Recepcja jest kilka ulic dalej.”

• Főnix Apartman Ocena: 10

„Naprawdę bardzo fajny apartament w drodze na Chorwację. Czysto i przytulnie. Wszystko zgodnie z opisem.”

• Betti Vendégház Ocena: 10

„Mili gospodarze, super miejsce”

• Villa Angel'OK Ocena: 6

„Dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Ogólna czystość w porządku. Pokoje ładnie urządzone w dobrym stanie. Wygodne łóżko, sprawna lodówka.”

• Fitt Apartman Ocena: 10

„Bardzo mili młodzi gospodarze, którzy powitali nas kawą, a przybyliśmy w zimny deszczowy dzień. I klimatyzacja nastawiona na ciepły powiew zachwyciła nas w tym chłodnym dniu. Super miejsce.”

• „Wysoki standard, aż chce się przebywać w tym apartamencie. Wyposażenie kompletne, czysto, parking, klima, tv. Dobry kontakt z właścicielką. Naprawdę polecam. Dodatkowo w mieście jest świetny pałac do zwiedzenia.”

• Manipura Ocena: 10

„Świetne warunki, cicha okolica, bardzo dogodna lokalizacja (blisko autostrady na Chorwację), bardzo gościnni właściciele. Polecamy wszystkim to miejsce i sami będziemy tutaj z przyjemnością wracać.”

• Lucky Villa Ocena: 10

„Apartament przestronny, wygodny, sypialnia i salon z aneksem, który jest wyposażony w niezbędne naczynia i urządzenia (kuchenka elektryczna 2-palnikowa, lodówka, ekspres przelewowy, mikrofalówka, toster). Gospodarz sympatyczny, dyspozycyjny, mimo że nie mieszka na terenie obiektu). Polecam.”

• „Wygodny materac, bliskość atrakcji”

• „bliskość jeziora, fantastyczna restauracja”