Zanzibar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Beyt Al Salaam Ocena: 10,0

„Klimatyczne miejsce, spokój i park. Nie ma porannych śpiewów z meczetów.”

• Blue Oyster Hotel Ocena: 10,0

„Super miła obsługa, dosknale warunki w pokojach, na plaży ”

• „Idealna lokalizacja, piekne otoczenie hotelu, autentyczny klimat Afrykanski, przytulny, brak tlumow nad basenem, przemily i pomocny personel, piekna plaza przy hotelu, pyszne jedzenie, duza ilosc hamakow, lezakow i innych udogodnien, hotel usytuowany na malej skarpce co wprowadza fajna atmosfere prywatnosci, super stosunek jakosci do ceny”

• Milele Lodge Ocena: 9,2

„Miejsce gdzie ludzie i muzyka tworzą magiczny klimat, rewelacyjna kuchnia.😀”

• Hiliki House Retro Ocena: 10,0

„Piękne miejsce, czysto, spokojnie, bardzo miły personel. Dobre jedzenie, lokalizacja idealna, przemili ludzie chętni pomóc w każdej sytuacji. Bardzo polecam!!! ”

• Spice Palace Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa, dobre śniadanie, czysto i przyjemnie. Polecam ”

• „Wszystko wspaniała; lokalizacja,warunki, obsługa i przemiła właścicielka.”

• Sahari Zanzibar Ocena: 8,3

„Hotel Sahari jest miejscem kameralnym, pięknym i romantycznym. Design jest jego największym atutem. Wszystkie pokoje mają własny mały taras lub balkon, dolne pokoje własne wyjście na obiekt i na plażę, a przelot od recepcji poprzez hol, basen i restaurację aż do oceanu jest genialny. Dawno już nie byłem w miejscu, które by mnie zachwyciło pod kątem funkcjonalnym i estetycznym, czy zastosowanych dodatków. Hotel jest raczej dla ludzi dorosłych, nie przewiduje atrakcji dla dzieci. Hotel był bardzo czysty i często sprzątany, łącznie z plażą przed hotelem.”

• Maars Resort Chwaka Ocena: 7,9

„Jedzenie było fantastyczne, dużo ryb i owoców morza. Pokój był sprzątany codziennie, personel hotelowy jest miły ale na wszystko trzeba długo czekać i często dopraszać się więc trzeba mieć sporo cierpliwości. Plaża przy hotelu jest kiepska, na szczęście położenie pozwala na podróżowanie praktycznie w każdą stronę wyspy.”

• „Znakomite miejsce ,zaraz przy plaży,bardzo czysto,przemiły właściciel, pozwolił nam zostać dłużej na terenie hotelu jako że samolot powrotny miałyśmy dość pózno wieczorem.Domki bardzo komfortowe ,śniadanie bardzo dobre, miła obsługa, można poczuć się jak w domu. Bardzo polecam!!!!!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Zanzibar

na podstawie 1 493 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com