Zawoja Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobry kontakt i miła obsługa. Domek bardzo klimatyczny, w spokojnej i cichej okolicy, bardzo blisko Babiogórskiego Parku Narodowego. Idealne miejsce wypadowe do pochodzenia po górach, a także do parków rozrywki takich jak Energylandia i Tatralandia. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. ”

• OWSz Kachna Ocena: 8,3

„Obsługa, akceptują zwierzęta i świetna lokalizacja.”

• Cottage Zawoja Ocena: 9,2

„ Dom położony w zaciszu, doskonale wyposażony, w tym kuchnia z wszelkimi potrzebnymi akcesoriami. Jasne wnętrza z dużymi oknami, z sypialni piękny widok na góry. Zadbany ogród i czyste wnętrze domu. Sympatyczny i pomocny gospodarz. Spędziliśmy tu pięknie kilka dni i śmiało polecamy to miejsce. ”

• SILVER Zawoja Ocena: 8,3

„czysto, miło, dobra lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój”

• „Widoki😍”

• Hotel Karolek Ocena: 10,0

„Przepiękny hotel i miejsce na wypoczynek zarówno dla osób z dziećmi jak i starszych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Cudowny widok, pokój, basen, bardzo dobre jedzenie, wspaniały personel, bardzo miłe, sympatyczne i pomocne panie. Super lokalizacja, z góry idzie zejść spacerkiem do sklepu, a na górze spokój i cisza i ten niezapomniany widok i powietrze którego będzie mi brakować.”

• „Niesamowity widok na góry pokryte lasem, cisza, spokój, z dala od innych obiektów. Taras z pięknym widokiem umilał nam posiłki.”

• Hotel&SPA Jawor Ocena: 8,8

„Bardzo uprzejma obsługa”

• Hotel&SPA Jawor Ocena: 7,5

„piękny widok na góry, fantastyczny personel”

• OWSz Kachna Ocena: 7,9

„Miejsce ok, blisko czarnego szlaku na Babią Górę. Miła Pani Właścicielka - sluży radą w razie potrzeby :)”

4 Najlepszych Hoteli w regionie Zawoja

na podstawie 209 Opinii o Hotelach na Booking.com

Zawoja – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie