Zawoja Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• OWSz Kachna Ocena: 6,7

„Lokalizacja. Dobre śniadanie choć brakowało informacji na bookingu o obowiązku wczesnej rezerwacji posiłku minimum dzień przed (gospodarze kupują produktów na styk :-P )”

• „Bardzo dobry kontakt i miła obsługa. Domek bardzo klimatyczny, w spokojnej i cichej okolicy, bardzo blisko Babiogórskiego Parku Narodowego. Idealne miejsce wypadowe do pochodzenia po górach, a także do parków rozrywki takich jak Energylandia i Tatralandia. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. ”

• OWSz Kachna Ocena: 8,3

„Obsługa, akceptują zwierzęta i świetna lokalizacja.”

• „Widoki😍”

• „Niesamowity widok na góry pokryte lasem, cisza, spokój, z dala od innych obiektów. Taras z pięknym widokiem umilał nam posiłki.”

• Hotel Karolek Ocena: 8,8

„Malutki hotelik w centrum Zawoji. Ogólne wrażenie ok.”

• OWSz Kachna Ocena: 7,9

„Miejsce ok, blisko czarnego szlaku na Babią Górę. Miła Pani Właścicielka - sluży radą w razie potrzeby :)”

• Cottage Zawoja Ocena: 10,0

„super miejsce na wypoczynek, cisza spokoj duza przestrzen na tereniu domku, ogrodzony,za co duzy plus przy podrozy z psem, strumyk plynacy obok domu przy altanie z grillem jako super dodatek”

• Hotel&SPA Jawor Ocena: 9,2

„Świetne sauny. Bardzo smaczne jedzenie. Cisza i spokój w hotelu i w okolicy.”

• Hotel&SPA Jawor Ocena: 10,0

„Uroczy hotel. Mieszkaliśmy w nowej willi , należącej do kompleksu. Nieskazitelnie czysta. Musieliśmy chwilę dłużej poczekać, bo poprzedni goście zabalowali. Dostaliśmy rekompensatę w postaci pysznej kawy i jeszcze lepszego ciasta. Czekając na pokój słuchaliśmy koncertującego fantastycznego Francuza , który został zaproszony przez hotel. Okolica cicha, za oknem płynie rzeczka, leżaki do dyspozycji. Wystrój pokoju i całej willi bardzo gustowny. W kuchni do dyspozycji pełne wyposażenie. Młodzi ludzie z z małymi dziećmi b. zadowoleni. Wygodny wjazd dla wózków, przestronnie. Nas interesowały wędrówki- położenie hotelu b. korzystne. Basen i sauna w cenie. Przyjemnie. Czystość bezbłędna, śniadania b. dobre. Korzystaliśmy też z restauracji : doskonałe potrawy w przystępnej cenie. Myślicie ,że to artykuł sponsorowany ? SPRAWDŹCIE SAMI !”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Zawoja

na podstawie 715 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com