Zhejiang Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, wygodne łóżko, darmowe mapy dostępne w języku angielskim, niska cena. ”

• „Super hotel !”

• LazyRoom Apartment Ocena: 9,2

„Za taką cenę na prawdę warto! Cudowny widok z okna,dobra lokalizacja,idealne miejsce na przyjazd z przyjaciółmi lub rodziną. Bardzo łatwy kontakt z właścicielami.”

• „Dobra lokalizacja - około 10 min do jeziora zachodniego, sklepu spożywczego, knajpek z jedzeniem (oraz KFC i Starbucksa dla amatorów zachodniej kuchni). Do metra baaaardzo daleko, ale po okolicy turystycznej można swobodnie poruszać się pieszo lub autobusem/taksówką. Pokój wieloosobowy dość ciasny, widywałam wygodniejsze, ale mieliśmy własną łazienkę z prysznicem. W hotelu jest też bar, całkiem przyjemny taras na dachu oraz klika wygodnych miejsc do posiedzenia z biblioteczką pełną chińskich książek. Obsługa bardzo miła, niektóre osoby mówią po angielsku, więc można się dogadać. Nie było problemu, gdy prosiłam ich o zamówienie dla mnie taksówki. Udało mi się również wymeldować 1 dzień wcześniej bez żadnego problemu.”

• Wanda Realm Jinhua Ocena: 5,8

„Hotel nowy - otwarty 2 lata temu, piękny design i ..... właściwie tyle, a hotel robi całkiem dobre wrażenie ...”

• „Hotel w pełni zasługuję na bardzo dobrą ocenę i na tle innych obiektów na pewno można go polecić podczas podróży do Yiwu. Śniadanie smaczne i będąc kilka dni można wybierać różnorodne dania aby zbyt szybko się nie znudziły. Czystość bez zarzutu, ale.... Doskonałe wyposażenie pokoju... najlepsze z dotychczasowych jakie odwiedziłem... Lokalizacja blisko centrum, na targ nocny można nawet dojść spacerem...”

• Zhejiang Xizi Hotel Ocena: 4,2

„okolica hotelu przy west Lake daje namiastkę wakacji i odpoczynku od zgiełku i tłumów.”

• „Miałem pentałasa 2 poziomowego na 1 osobę w super cenie :)”

• „Sniadania smaczne i urozmaicone.”

• „Hotel znajduje się kawałek od centrum, jednak jeśli ktoś indywidualnie dotrze do tego hotelu to bez problemu poradzi sobie z komunikacją autobusową i dojedzie do zaplanowanych atrakcji. Gorąco polecam odwiedzenie muzeum herbaty. Jedno z ciekawszym miejsc i doświadczeń. Tuż obok hotelu znajduje się godne polecenia miejsce gdzie można zjeść rewelacyjny makaron z mięsem :)”

22 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Zhejiang

na podstawie 1 340 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Zhejiang – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie