Kotlina Kłodzka Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Domki country Ocena: 9,6

„Materac :D a raczej chmurka, na której spaliśmy. W życiu nie spało nam się tak dobrze i błogo. Klimat domku, jego oddalenie od ludzi. Szukaliśmy wyciszenia oraz odosobnienia i go znaleźliśmy. Pan od domku jak i jego żona zawsze pomocni. Jeden telefon, szybka reakcja i wszelkie zmartwienia wyparowują :D do tego bardzo obeznani z atrakcjami i zawsze doradzą czy podpowiedzą co zwiedzić, jak dojść czy dojechać, a na co trzeba uważać.”

• „Wygodne łóżka, obszerne pokoje. Dobre śniadania. Pyszna restauracja.”

• Hotel Bardo Ocena: 10,0

„Bardzo pyszne śniadania. Bardzo fajna strefa spa i fitness. Możliwość korzystania z restauracji na miejscu. Jak na tak małe miasteczko całkiem pozytywnie 👍”

• Willa San Remo Ocena: 10,0

„Śniadania bardzo smaczne , urozmaicone ,bardzo duży wybór . Pokój czysty , elegancki . Lokalizacja bardzo dobra .Polecam gorąco wszystkim tym ,którzy chcą odpocząć w pobliżu centrum Kudowy .”

• Dwór Górny Ocena: 8,8

„Smaczne śniadania, miły wystrój.”

• Villa Antica Ocena: 10,0

„Cisza w pokoju, wygodne łóżka, gry dla gości, pyszne śniadania, wszystko było extra!”

• Willa Zameczek Ocena: 9,6

„Bardzo dobre śniadania. Bardzo duży wybór i pyszne świeże produkty. Piękny widok z balkonu. Świetna lokalizacja. Fajną opcją jest sala gdzie można usiąść wieczorem i barek, który jest obsługiwany całą dobę, w każdej chwili można też zrobić sobie kawę lub herbatę. Czekało też na nas przygotowane łóżeczko z pościelą.”

• Hotel Impresja Ocena: 7,5

„Smaczne śniadania. Dostępność parkingu przy hotelu. Wifi dobrze działa. Czysto.”

• Medical Sensus Ocena: 7,5

„pierwsze śniadanie super, natomiast w niedziele rano przez 40 minut nie było wody do herbaty, a ta z ekspresu nie zaparzała herbaty, brakowało wielu sałatek, tych które były poprzedniego dnia, ogólnie w niedziele kiepska obsługa na śniadaniu”

• „Pyszne śniadania, lokalizacja, basen - zwłaszcza tapeta, muzyka w tle w całym hotelu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kotlina Kłodzka

na podstawie 25 761 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com