Dolina Zillertal Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Böleiterhof Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, pokoje bardzo czyste, przestronne i nowoczesne. Bardzo mili właściciele. Polecamy!!! ”

• „Okolica urocza, czysty i cichy pokój, życzliwość personelu i możliwość zameldowania o późnej porze.”

• „Piękny apartament. Wydaje się, że po remoncie. Świetny stylowy i nowoczesny wystrój Śniadanie dobre, urozmaicone. Pomocny personel. Polecam.”

• „Czysty przestronny pokój ”

• Fürstalm Alpendorf Ocena: 10,0

„Ogólnie to wszystko było super”

• „Miejscowość niemal bajkowa, wysokie góry dookoła, można przyjemnie pospacerować. Pokój nieduży z balkonem z ładnym widokiem. Wystrój taki "staroaustryjacki" z boazerią w tle ale na jeden -dwa noclegi lepiej nie potrzeba. Na śniadanie można się najeść do syta i smacznie.”

• Posthotel Mayrhofen Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa hotelu. Bezpłatny parking.”

• „Świetne śniadanie, personel bardzo pomocny. Byłem we wrześniu, ponieważ hotel nie był jeszcze ogrzewany na moją uwagę, że w pokoju jest chłodno natychmiast przyszła Pani z grzejnikiem.”

• „Wszystko Super”

• Auenhotel Ocena: 10,0

„Pobyt w hotelu był bardzo udany , atmosfera bardzo rodzinna , posiłki urozmaicone i bardzo pyszne . pokoje i łazienki czyste ,wygodne łóżka. Właściciele i personel dokładają wszelkich starań , aby goście byli zadowoleni z pobytu . Na pewno znów tam pojedziemy .”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolina Zillertal

na podstawie 13 171 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com