Park Narodowy Zion Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko było ok. Przyjechaliśmy późno w nocy z trasy, bo mieliśmy problem z samochodem - na miejscu nie było problemu. Przyjazny personel. Łóżko wygodne.”

• „:-)”

• „Cena w stosunku do jakości ”

• „Wygodne łóżko. Pomocny personel. Smaczne śniadanie”

• „bardzo blisko parku, obok hotelu przystanek darmowego schuttle"a jadącego do parku Zion, bardzo fajny basen i jacuzzi w hotelu prawie zawsze puste, balkon w pokoju”

• „Położenie w małej odległości od Zion Park, parking hotelowy, układ budynku umożliwiający wejście do pokoju bez konieczności korzystania ze schodów.”

• „Nic nie zasługuje na dobrą opinię !”

• „Wszystko w porządku. Standardowy motel na trasie. Nam idealnie pasował między przejazdem do kolejnego parku.”

• „Klasyczny motel tym razem ze śniadaniem. No cóż nie kontynentalnym ale amerkańskim (słodkim :)) ale generalnie spoko. Bałem się po opiniach ze będzie nieczysto - było OK. Może polecić jako baza wypadowa od strony wschodniej do Zion Parku i kilku innych kierunków”

• „Wspaniała indyjska obsługa! Hotel zapewnia niezłe śniadanie (pieczywo, płatki, serek, jogurty, napoje), w pokoju jest wszystko, co potrzeba, włącznie z lodówką czy suszarką.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Park Narodowy Zion