Zittau Mountains Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hochwaldbaude Ocena: 7,9

„Widoki:)”

• Hotel Zittauer Hof Ocena: 9,6

„Batdzo wgodne łózko. Miły personel.”

• „Pokój czysty i zsdbany choć wyposażenie ma już swoje lata, serwis sprzatający bardzo dobry. Śniadania obfite i rożnorodne. Dodatkowa oferta restauracji bardzo limitowana lepiej pójść do miasta. Bliskość szlaków turystycznych i natury. Dla chcących pozostać w kontakcie dobre WiFi”

• Kurhaus Jonsdorf Ocena: 10,0

„Cicha, spokojna okolica. Bardzo ciekawe trasy piesze w rejonie obiektu, interesujące formy skalne. Góry niewysokie ale warte zwiedzenia. W bliskiej odległości widokowa, eksponowana chociaż niezbyt trudna via ferrata Nonnensteig z małym mostkiem linowym. W sąsiedztwie hotelu informacja turystyczna - warto kupić mapę Zittauer Gebirge. Miła obsługa, obfite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, aczkolwiek mogłoby być bardziej urozmaicone. Miejsce parkingowe bez dodatkowej opłaty.”

• „Było w porzadku - żadnych zastrzezeń.”

• „Sympatyczny hotel w spokojnej miejscowości. Miła atmosfera, dobre śniadania, wokół teren do odpoczynku. W okolicy dużo tras spacerowych w otoczeniu zieleni. Historyczny budynek narzuca pewne ograniczenia, ale nie stanowią one większego problemu.”

• „Hotel zlokalizowany ok. 4 km od miasta Zittau, co dla spragnionych miasta może być dysonansem ale dla tych, którzy oczekują ciszy i relaksu to ciekawa lokalizacja. W odległości ok. 1,5 km znajduje się plaża nad jeziorem Olbersdorf See, z całym zapleczem turystycznym i gastronomicznym. Dla nas, z uwagi na udział w zawodach triathlonowych w ww. miejscu lokalizacja okazała się strzałem w 10tkę. Hotel 3* i jak na ten standard jest to zgodne z realiami. Część Hotelu, w której mieszkałem, to dobudowany do Pałacu (pałac z XVII wieku!!!!)obiekt hotelowy z restauracją. Całość tworzy kompleks helowy z zachowanym ciekawym klimatem starego i nowego. Personel przyjazny i uczynny. Obsługa Restauracji bardzo miła i uczynna. Menu Restauracji obfite i prezentuje miejscowe smaki. Śniadanie w formie bufetu, smaczne i obfite. Pieczywo ciepłe i wszystko na bieżąco uzupełniane. Hotel oferuje wersje HB, czyli dodatkowo obiadokolacje w formie bufetu. Warunkiem jest zgłoszenie woli skorzystania do godz. 14. Z zaobserwowanych danych, spora część gości korzysta z tej formy. Hotel posiada duży bezpłatny parking, co jest sporym udogodnieniem. Pokoje położone na parterze- tj. o numerach: 012-015 (ja mieszkałem w 014) posiadają wyjście tarasowe do parku (okno tarasowe i mały taras z fotelami- z bezpośrednim przejściem do parku). Dla chcących skorzystać z Restauracji - ceny średnie (dania od 10-18 Euro - ale bardzo obfite) wino 2 cenie od 3,20 Euro za kieliszek (200 ml!). Zatem jest to cena na normalna kieszeń. Ale warto gdyż restauracja znajduje się w części pałacowej, i to daje temu miejscu urok. Jeśli za rok weźmiemy udział w zawodach, na pewno tu przyjedziemy. Co więcej, pobyt tutaj zachęcił nas do zaplanowania podróżny przez Niemcy z noclegami w podobnych miejscach, bo hotel należy do sieci hoteli pałacowych.”

• Parkhotel Oybin Ocena: 8,3

„Super”

• Hotel Riedel Ocena: 10,0

„Sniadanie pyszne. Recepcjonistka b. miła. Łuzka wygobne.”

• „Bardzo ładny i zadbany pokój, a także niesamowicie wygodne łóżko i przyjemna pościel. Większość dań z restauracji również godna polecenia. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu to zdecydowanie najmocniejszy punkt. Wszystko świeże i najwyższej jakości (np. jogurt waniliowy to jogurt naturalny ze startą laską wanilii i bez zbędnego cukru - coś czego w Polsce nigdy nie udało mi się trafić, chyba że sobie sam zrobię :))”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Zittau Mountains