Kraj zliński Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Sport Motel Ocena: 9,6

„Bardzo czysty hotel.Wszystko odnowione i świeże.Duże pokoje i łazienki.Za tak dobre warunki bardzo przystępna cena.”

• „Lokalizacja w starym dworze. Dobre sniadanie. Mila obsluga choc bez znajomosci jezykow obcych”

• „Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Spałem w wielu hotelach w okolicy Zlina. Były to hotele o gorszym standardzie i cena była sporo większa Hotel bardzo czysty i wygodny. Na dole typowa czeska piwiarnia w nowoczesnym stylu. Miło obsługa. Na pewno tam wrócę za rok.”

• Zámek Napajedla Ocena: 7,5

„Bardzo dobre i wygodne łóżko; Lokalizacja ok;”

• Hotel Galaxie Ocena: 9,2

„Jak co roku było fantastycznie! polecam szczególnie dla osób z dziećmi.”

• Hotel Purkmistr Ocena: 10,0

„Pięknie położony obiekt na szlaku chronionym dziedzictwem UNESCO. Miła i sympatyczna obsługa, bardzo pomocna przy wszelkiego rodzaju zapytaniach i wątpliwościach. Wspaniałe otoczenie wśród romantycznych kamieniczek.”

• Hotel Octarna Ocena: 9,2

„Ładnie, czysto, wygodnie, cicho, dobre położenie - blisko do centrum miasteczka. Darmowy parking na posesji. Obsługa bardzo przyjazna - mogliśmy zostawiać samochód na parę godzin już po wymeldowaniu. Śniadanie skromne ale wystarczające.”

• Hotel Buchlovice Ocena: 9,6

„Dobra lokalizacja , przyjazny i miły personel i dobra restauracja. Bez problemu pozwolono na check in o 11.00 AM”

• „Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Możliwość zaparkowania samochodu w cenie noclegu. Z ulotką hotelu zniżka na wstępy do ogodu kwiatowego i pałacu biskupa.”

• Ranč Kostelany Ocena: 6,2

„Wygodne łóżko, czystość w pokoju”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kraj zliński

na podstawie 14 587 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com