Tiroler Zugspitz Arena Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Landhaus Gerber Ocena: 10,0

„Bardzo ładne pokoje. Piękne widoki z okien. Cicho, czysto, schludnie i bardzo wygodnie. Aneks dobrze wyposażony. Obsługa pomocna i kompetentna.”

• Hotel Witt Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel, pycha śniadanie i fajny pokój z widokiem na góry. Tego było nam trzeba - dziękujemy i do zobaczenia! ”

• Gasthof Sonne Ocena: 10,0

„Śliczny hotelik, bardzo czysto, pościel bardzo,bardzo czysta. Pokój, toaleta wraz z prysznicem czyściuteńkie. Miła obsługa. Dogodny parking. Pyszne śniadanie, łącznie z sałatką owocową. Okolica urocza. Cena w stosunku do jakości jest korzystna, niska. Polecam bo naprawdę warto.”

• Ferienhaus Antonia Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja do wyjścia na Zugspitze. Szlak zaraz po wyjściu z obiektu, w lewo.”

• Haus Bergwelt Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja. W spokojnej bocznej ulicy, ale blisko do centrum.”

• MyTirol Ocena: 8,8

„hotel ciekawy koncepcyjnie, sporo atrakcji na zajęcie czasu wieczorową porą. Basen z widokiem na Zugspitze.”

• Tannenhof Ocena: 10,0

„Widok z pokoju rewelacja, jedzenie i obsługa na jak najwyższym poziomie, bardzo nam się podobało i mogę polecić to miejsce każdemu, na pewno jeszcze tam wrócimy.”

• Hotel Alpin Ocena: 10,0

„Niezwykle mili gospodarze. Pyszne śniadanie. Świetna lokalizacja”

• Lärchenhof Ocena: 8,3

„Pokój, widok,lokalizacja. Hotel bardzo ładny , wszystko starannie wykończone .”

• Gasthof Post Ocena: 7,5

„Fantastyczny personel, szczególnie sympatyczny właściciel.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Tiroler Zugspitz Arena