Tiroler Zugspitz Arena Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniały rodzinny aparthotel. Miejsce stworzone dla dzieci. Wielka sala zabaw. Doskonały widok na góry. Smaczne śniadania z lokalnymi produktami. Jedno z najlepszych miejsc w jakim miałem przyjemność nocować. W dodatku wspaniała, rodzinna atmosfera i pełne zaangażowanie właścicieli. ”

• Hotel Tyrol Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja i piękny widok bezpośrednio z hotelu. Dobre śniadanie.”

• Lärchenhof Ocena: 10,0

„Super widoki !Mila obsluga sracja benzynowa na miejscu.”

• Gasthof Sonne Ocena: 10,0

„Śliczny hotelik, bardzo czysto, pościel bardzo,bardzo czysta. Pokój, toaleta wraz z prysznicem czyściuteńkie. Miła obsługa. Dogodny parking. Pyszne śniadanie, łącznie z sałatką owocową. Okolica urocza. Cena w stosunku do jakości jest korzystna, niska. Polecam bo naprawdę warto.”

• Gästehaus Heiss Ocena: 10,0

„Wszystko na najwyższym poziomie.”

• Tirolerhof Ocena: 9,6

„Niezwykle mili gospodarze, bardzo czysto, widoki zapierające dech w piersiach. Śniadanie skromne ale smaczne.”

• Haus Carina Ocena: 9,6

„Obiekt położony bardzo blisko kolejki na Grubig. Blisko jest też do odkrytego basenu. Z balkonu jest widok na Zugspitze. Blisko do sklepu i do restauracji. W holu są dostępne wszelkie ulotki i mapki dot. regionu. Mieszaknie dobrze zaizolowane więc latem nie odczuwa się upału.”

• Gasthof Post Ocena: 8,3

„wszystko ☺ sympatyczny właściciel, wystrój, czystość, milusiński pies...na pewno wrócę”

• MyTirol Ocena: 8,8

„hotel ciekawy koncepcyjnie, sporo atrakcji na zajęcie czasu wieczorową porą. Basen z widokiem na Zugspitze.”

• Tannenhof Ocena: 10,0

„Widok z pokoju rewelacja, jedzenie i obsługa na jak najwyższym poziomie, bardzo nam się podobało i mogę polecić to miejsce każdemu, na pewno jeszcze tam wrócimy.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tiroler Zugspitz Arena

na podstawie 6 351 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com