Limburgia Południowa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko centrum , dojazd taxi Ok 13€ ”

• Stadshotel Botterweck Ocena: 10,0

„Mega miejscówka :) ”

• „Architektura, aranżacja wnętrz, bardzo życzliwa i miła właścicielka. ”

• Rumpenerhof Ocena: 4,6

„Nic”

• Botel Maastricht Ocena: 8,8

„Atrakcyjne położenie hotelu - statek przycumowany jest do nadbrzeża rzeki Moza,- w pobliżu zabytkowej części miasta. Pokoje jak to na statku to kajuty, trochę mało w nich miejsca lecz wiedzieliśmy na co się decydujemy i spełniło to nasze oczekiwania. Śniadania nie są w cenie noclegu, wymagały dodatkowej opłaty lecz nie wygórowanej, były bardzo smaczne. Na zewnętrznym pokładzie znajdowały się stoliki , krzesełka i parasole i można było posiedzieć, wypić kawę i miło spędzić czas. Obsługa miła i wyrozumiała, pomimo naszej słabej znajomości języka. Przy najbliższej sposobności na pewno tam wrócimy.”

• Stayokay Maastricht Ocena: 7,9

„Spokój, położenie, jakość, cena i bezproblemowość”

• „Spokój i czystość w domku.”

• „Dostaliśmy pokój o wyższym standardzie, był bardzo bardzo duży. Ogólnie klimatycznie. Personel bardzo dobrze znał angielski i nas oprowadził aż do pokoju.”

• „Luzna,swobodna przyjazna atmosfera...”

• „Doskonała lokalizacja, pokoje nowoczesne i schludne. Personal niezwykle pomocy i sympatyczny! A lokalizacja była idealna - z okna pokoju hotelowego widać było rzekę przepływająca przez Maastricht. Zdecydowanie polecam ten obiekt!”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Limburgia Południowa

na podstawie 10 225 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com