2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Arges: відгуки про готелі
  4. Корбень: відгуки про готелі
Румунія Корбень Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Belvedere La Cristina Оцінка за відгуками: 9,4

“Помешкання, наче побував у Карпатах. Все чистенько, охайно. Зручні ліжка, білосніжна постіль, тихо. Здоровенний балкон-тераса, з якої класнючий вид на гори і гарненькі дворики місцевих жителів. Загального користування простора кухня з усім необхідним і затишна вітальня з каміном. Привітні хазяї.“

• Belvedere La Cristina Оцінка за відгуками: 9,4

“Все чудово“

• Pensiunea Dandu Оцінка за відгуками: 9,3

“Чистенько, класна площадка для дітей поруч, власник привітний! Пригостив нас водичкою👌🇺🇦“

• Pensiunea Colt de Munte Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудовий заклад, чисто та комфортно“

• Pensiunea Trei Ponei Оцінка за відгуками: 8,8

“Розташування в гарному місці, місце для парковки, дитячий майданчик на території“

• Pensiunea Meridian Оцінка за відгуками: 8,8

“Все було чудово. Номери приємні та чисті, якісні та зручні матраци , що для мене важливо. Дуже приємний та уважний господар.“

• Pensiunea Tesoro Оцінка за відгуками: 9,8

“По перше це дуже зручно, бо будинок розташований одразу на трасі Трансфагараш. Поруч є кафе (якщо ви на машині) то є де повечеряти та поснідати. В нас був пізній чекаут, о 23 годині вечора і господар нас дуже приємно зустрів. Приміщення кімнат було чистим та комфортним. Вранці нам запропонували каву , що було дуже приємно. Дуже гарний господар. Також є місце для парковки. Рекомендую це місце.“

• Pensiunea Casa Maria Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже гарна територія, є багато місця для відпочинку, є розваги для дітей, тихо і гарно!“

• Pensiunea Panoramic Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже приємне і доглянуте місце“

• Casa M.A.R.A Оцінка за відгуками: 9,8

“Дуже гарний милий будинок, чисто та охайно . Є все необхідне для приготування їжі, зона барбекю на подвірʼї. Приємні власники, розмовляють англійською мовою. Чудове місце для ночівлі , особливо якщо збираєтесь на трасу Трансфагараш“

10 найкращих готелів - Корбень