Románia Felsőszombatfalva Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Pensiunea Maya Értékelési pontszám: 9,7

„Gyönyörű tisztaság és rend fogadott bennünket, kedves személyzettel. Külön plusz pont a gyerekeknek kialakított játszósarokért. ”

• Pensiunea Royal Garden Értékelési pontszám: 9,1

„Csodálatos környezet fogadott, erkélyünkről a Fogarasi havasokra való kilátással, melyet a házigazda kedvességének köszönhettünk, hiszen mi ezt nem határoztuk meg a foglaláskor, de még választhattunk, mert üres volt az emelet. Nagyon szépek a szobák, tökéletes kényelmet nyújtó ágy, ízléses színvilág. A házigazda csak románul beszél, de egyáltalán nem jelentett problémát, meg akart érteni bennünket, s meg is értett. Kitűnően felszerelt a közös konyha, mindent megtaláltunk benne, ami kellett. A kertje gyönyörű növényzettel tele, mely rendezett, ápolt volt, ugyanakkor nem mesterkélten kialakított. A kertben több sütögetésre alkalmas hely, napozók, kiülők, mely több családnak, társaságnak nyújt egyszerre kinti szórakozást. Gyerekeknek is nagyon sok lehetőség van a játékra. Az ablakok jól szigetelnek, nem volt zavaró, ha egy társaság kint töltötte az időt, mi meg bent. Az sem utolsó, hogy mindenütt szúnyogháló van. Még egy apróság, ami igazából óriási figyelmesség: egyik reggel valaki kisajátította a közös mézes bödönt, mielőtt vehettem volna belőle. A házigazda ezt észrevette. Bár nem szóltam, mégis néhány pillanat és már hozott is csak nekem, és attól kezdve minden reggel az asztalomra tette. Nagyon szép napokat töltöttünk ott, igaz napközben nem sokat, mert kirándultunk, de tökéletesen ki tudtuk magunkat pihenni. Csak ajánlani tudom ezt a hotelt mindenkinek! Köszönjük!”

• Pensiunea Mountain King Értékelési pontszám: 9,5

„A személyzet kedves és rugalmas, külön kérést is teljesítenek az étkezésnél. Józsi beszél magyarul. Nagyon szép gondozott a park.”

• Pensiunea Mountain King Értékelési pontszám: 9,5

„Csodálatos kilátás a hegyekre!”

Felsőszombatfalva 5 legjobb szállodája

1 218 Booking.comos hotelértékelés alapján