Sejururi Zboruri Închirieri de maşini Atracţii Taxiuri de la/la aeroport

• Raport calitate/preţ

• WiFi gratuit

9,6

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 25

• Comentariu trimis pe 7 octombrie 2020

Perfeeeect!!!
    • A stat 2 nopți

Nici nu exista asa ceva.

Deci...nu stiu cum sa incep. Locatia...de vis...personalul...nota 20, mancarea facuta de D.na Maria exceptionala...Gazdele foarte comunicative, ne-am simtit ca acasa. Am avut un traseu facut in acest concediu prin tara...ultima oprire fiind in Gorj la pensiunea La Maria, aveam de stat 2 nopti, insa dupa ce ne-am cazat ne-am hotarat sa mai stam inca 3 nopti.Este chiar un colt de rai. Ciubarele bestiale, ai priveliste superba. Aceasta pensiune m-a castigat si mi-a ramas la suflet, ne vom reintoarce defiecare data cand vom avea ocazia. Multumim gazdelor pentru tot.

• Comentariu trimis pe 19 septembrie 2020

9,0
    Superb
    • Grup de prieteni
    • Trimis de pe mobil

Un sejur foarte plăcut, priveliște minunată, ciubarul excelent, mâncare gustoasă. Am primit indicații despre punctele de atracție din zonă. Atmosfera de pe terase foarte plăcută și relaxantă. Felicitări! 👍 Pisicuțele fac deliciul tuturor! 😊

• Comentariu trimis pe 16 septembrie 2020

Ne-a depasit asteptarile
    • A stat 1 noapte

Gazde deosebite, iar dl. Bogdan extrem de amabil,si implicat, atent la nevoile turistilor.Mancare foarte gustoasa, ca la mama acasa. Locatie linistita .Raport calitate-pret excelent.Recomandam pensiunea cu toata increderea!

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2020

Exceptional
    • Trimis de pe mobil

Faptul ca nu exista un loc drept in care sa poti lasa copiii sa se joace in voie.

Cazarea la Pensiunea La Maria a fost cu totul deosebita. Are foarte multe atuuri: poziționarea exceptionala cu un view nemaipomenit, curatenia in camere, existenta celor doua ciubare, ospitalitatea gazdelor, posibilitatea de a servi mancare gatita la terasele lor, mancarea gustoasa (tocanita cu carne de porc a fost delicioasa), leaganele din balcoane cu totul inedite. E un loc linistit si primitor in care te poti relaxa cateva zile extrem de bine! Recomand cu mare drag si incredere!

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2020

Relaxare
    • Trimis de pe mobil

Doua zile relaxante care ne-au dat o stare de bine într-o locație în care nu ne-a lipsit nimic, liniște, curățenie, mâncare delicioasă și niște proprietari exemplari.

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2020

Un colt de rai
    • Trimis de pe mobil

Un loc minunat, un peisaj superb, aproape de Transalpina, trasee usoare. O casa foarte curata si frumoasa. Mancarea proaspata si foarte gustoasa( in special tocanita), intr-adevar nu foarte variata-insa e normal, nu e hotel/restaurant, este gatita atunci, iar gazdele sunt foarte flexibile, daca se doreste altceva. Si vinul suuper bun! Am gasit oameni calzi si minunati, foarte atenti cu cerintele tuturor! De-abia astept sa ne reintoarcem!

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2020

• Cameră triplă cu vedere la grădină
    • A stat 3 nopți

* La baie chiuveta este foarte joasa si etajera este pozitionata cam periculos. * Cafeaua nu a fost chiar cea mai buna. * Lipsesc cuiere pe usa din baie pentru prosoape. * Prosoape cam mici.

* Proprietarii au fost foarte draguti atenti si grijulii. Mereu intreaba daca ai nevoie de ceva sau daca totul e in regula. * Mancarea buna. * Camera curata si ingrjita. * Ciuberele ca au fost foarte relaxante.

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2020

• Trimis de pe mobil

Pensiunea foarte draguta...camerele curate...balcon cu priveliste wow...gazdele foarte politicoase si ospitaliere... Cu siguranta vom reveni!

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2020

Minunat
    • A stat 1 noapte

Locatia ideala in zona Transalpina. Vederea din camera spre munte este splendida, totul curat in camera, personal tare amabil - un exemplu de ospitalitate chiar as putea spune. Ne-a placut cum sunt amenajate pensiunea, terasa si locurile comune, cu foarte mult bun-gust si simt estetic. Am putut servi cina in locatie contra-cost, ne-am ales din preparatele gatite chiar de proprietari si au fost extraordinar de bune. Ne-am simtit minunat. Este un loc superb in care vom reveni cu siguranta!

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2020

Loc superb

Ca nu am stat mai mult😁

Amabilitatea gazdei, peisaj, locație, servicii, raport calitate pret excelent, curățenie, liniste

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2020

Colt de rai
    • Trimis de pe mobil

Totul este la superlativ! Peisajul este uimitor, liniște, relaxare.... Chiar este un colt de rai! Camera foarte curata, personalul de nota 2000!!! Cu siguranță vom reveni și le mulțumim gazdelor pentru tot!

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2020

• Cuplu
    • Cameră dublă cu vedere la grădină.
    • Trimis de pe mobil

Un loc minunat, in care te poti relaxa admirand peisajul superb de pe terase sau balconul camerei. Gazdele sunt niste persoane calde, minunate, mereu atente la cerintele clientilor si dornice sa te faca sa te simti mai ceva ca acasa. Mancarea este extrem de buna, ingredientele de calitate folosite ii dau un gust aparte. Apa din ciubar este curata si incalzita, iar locatia este plina de leagane in care te poti relaxa si admira frumusetea pensiunii si a naturii. As reveni oricand cu drag! Felicitari gazdelor pentru munca depusa in a pune la dispozitia vizitatorilor asa colt de rai! 😊

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2020

relaxare
    • Trimis de pe mobil

faptul ca am stat doar o zi

pensiunea este superba iar proprietarii niste oameni minunati aproape de obiectivele turistice un loc unde iti doresti sa revii

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2020

• Trimis de pe mobil

Este o locație superba, mâncare gustoasă, personal primitor.

• Comentariu trimis pe 30 august 2020

Super View! Loc extrem de relaxant, gazde de nota 100!
    • Trimis de pe mobil

Nu am ce reprosa, gazdele sunt de nota 100, iar locul este perfect, merita sa te cazezi aici, ai si obiective in zona + Transalpina(Ranca).

Privelistea de vis! View-ul superb din camera, de la terasa si din ciubar!!! Merita 100%, ai ciubar cu apa calda si sarata, mancare f buna, muzica ambientala relaxanta de bun gust, view unic in Romania, + obiective in zona. Proprietarii si personalul acestei pensiuni sunt foarte amabili, primitori si prietenosi. In realitate tot locul arata cu mult, mult mai bine decat in poze. Pretul cerut pe noapte este chiar mic pentru ce ofera aceasta pensiune! Camere spațioase, dotate cu AC, TV, frigider, baie individuala, foarte confortabile. Mic dejun f bun. Pranz si cina ieftin si gustos. Parcare mare gratis. Loc de joaca pt copii, ciubar pt copii. Adaug si catelul mic, Pufi, super simpatic! Si welcome drink-ul, visinata de bun venit nota 10!

9,0
    Un sejur in mijlocul naturii , aproape de munti
    • A stat 1 noapte

Nimic de reprosat , eu doar as inlocui prosoapele si lenjeriile actuale cu unele tip HoReCa, doar pentru sporirea senzatiei de confort .

O amintire extraordinara este cea a unui apus de soare magnific, o minge de foc rostogolita repejor dupa muntii care acopereau orizontul - apus privit de la balconul camerei, intr-un comfortabil leagan de lemn, in timp de se lasa intunericul si o senzatie placuta de racoare. Atmosfera rustica, montana, mancare foarte buna, inclusiv micul dejun. Gazdele- oameni tare muncitori, amabili si cu o tona de bun simt. Recomand tuturor celor care iubesc natura si viata la tara si doresc o evadare de cateva zile . Restaurant la pensiune, am apreciat simplitatea menu-ului , 6 feluri de mancare , imposibil sa nu fii compatibil cu cel putin un fel de mancare, plus ca cina debuteaza cu un paharel de tarie din partea casei !

• Grup de prieteni
    • Cameră dublă cu vedere la grădină.
    • Trimis de pe mobil

Ceea ce ține de administrația locală, drumul.

Peisajul de basm, amabilitatea și profesionalismul proprietarilor.

• Comentariu trimis pe 29 august 2020

Asa da jos pălăria în fata proprietarilor!
    • Trimis de pe mobil

Totul a fost superb,nu avem nimic care sa nu fie pe placul nostru

Totul.am revenit pt a doua oara intr o luna,asta ar trebui sa spună cum este în acest loc.Locatie super,personal de nota 20,mancare excelenta.au biliard,mese ping-pong, și multe alte altele

• Comentariu trimis pe 26 august 2020

• Cameră triplă cu vedere la grădină
    • Trimis de pe mobil

Excelenta locația din toate punctele se vedere: calm, curat, peisaj de vis, parcare, mâncare foarte bună,gazdele primitoare si foarte atente. Gradina din curte este superba, mai ales seara pe racoare, iar cele 2 ciubere amplasate în grădină au făcut deliciul copiilor noștri care s-au balacit pana noaptea tarziu ( apa avea 38°), iar noi, adulții, i-am supravegheat de pe superba terasa, cu decoruri tradiționale, savurand un rosé autohton foarte foarte bun - recoamnad:) si ascultând muzică de calitate... A fost un sejur scurt, dar cu siguranta vom reveni. Recomand cu sufletul deschis pensiunea "La Maria"...care, într-adevăr, este un colt de rai...

• Comentariu trimis pe 25 august 2020

Un mic colt de rai
    • A stat 3 nopți

Locatia pensiunii este exceptionala, o priveliste minunata, un adevarat colt de rai. Multe facilitati pentru distractie si relaxare, punctul forte fiind ciuberele dacice, dar si hamacele, in care te simti complet deconectat de realitatea de zi cu zi, doar zumzet de insecte, fllori de camp si cerul deasupra. Gazdele sunt ospitaliere, permanent cu zambetul pe buze si gata sa satisfaca orice dorinta a turistilor. Peste tot domneste curatenia, pensiunea este amenajata in stil traditional romanesc si foarte bine intretinuta. Este aproape de multe obiective turistice diverse si interesante. Mancarea este traditional romaneasca si este proaspat pregatita in fiecare zi.

• Comentariu trimis pe 24 august 2020

Perfect.
    • Trimis de pe mobil

Locatie perfecta. Un peisaj de vis. Gazdele extraordinare.

• Comentariu trimis pe 24 august 2020

• A stat 1 noapte

Totul a fost minunat. Multumim gazdelor. Recomand cu placere aceasta locatie.

• Comentariu trimis pe 20 august 2020

O noapte La Maria!
    • A stat 1 noapte

Locatia este superba. Am avut o camera cu vedere la munte. Gazdele sunt foarte amabile. Doamna Maria a pregatit masa, mancarea buna, trebuie neaparat sa incercati vinul roze(productie locala), foarte bun. Liniste, peisaje superbe, pensiunea foarte frumoasa, ne-a placut in special curtea pensiunii, terasele, baia la ciubar. Totul a fost minunat. Multumim gazdelor.

• Comentariu trimis pe 18 august 2020

Nimic de reproșat

Locație fantastică, cu un apus de soare super. Mâncare făcută de gazdele casei ca la mama acasă. Cele 2 ciubare ajuta și ele 😁

Rezultate 1 – 25

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!