1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o pensjonatach B&B i zajazdach
  4. Pirot – opinie o pensjonatach B&B i zajazdach
Serbia Pirot Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Guest House Mila Ocena: 7,7

„Nic. ”

• „Okolica ”

• „Zarezerwowaliśmy obiekt kilkanaście minut przed przyjazdem. Po przyjeździe chwilkę poczekaliśmy na sympatyczną Panią, która nam udostępniła obiekt. W obiekcie 3 pokoje a na parterze kuchnia salon i wc. Na terenie obiektu miejsce na 1 auto. Trochę ciężko znaleźć na mapach OSM obiekt ale Google dobrze go lokalizuje (lokalizacja wjazdu od tyłu obiektu).”

• Villa Lola & Nikola Ocena: 9,3

„to miejsce to raj na ziemi dla osob ceniacych spokoj po noclegach w miescie, nature i naturalnosc ludzi . 10 minut spacerkiem po wiejskiej zwirowej dróżce i jestes nad termalna rzeka a na koncu ( trzeba isc woda za ludzmi) znajduje sie malutkie naturalne kapielisko i wodospad . woda w rzece ma pow.20 stopni mozna stac i stac . jak dojsc tam powie gospodarz. nie ma zadnej informacji na ten temat . sniadanie robione przez wlascicielke, tylko z lokalnych produktow. Sery produkowane we wsi, kielbaski, dzem ze sliwek ogorodowych. BIO. Wiecej nie powiem.”

5 najlepszych pensjonatów B&B i zajazdów w mieście Pirot

na podstawie 817 opinii o pensjonatach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com