Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от/до летището
  4. Пирот отзиви за хотели
Сърбия Пирот Проверени отзиви за хотели от реални гости

Наскоро разгледани

• Apartment Rada Оценка от отзивите: 9.8

„Много чист апартамент, много добро местоположение, много любезен домакин. Ще посетя отново и препоръчвам. “

• Hotel Dijana Оценка от отзивите: 8.7

„Вежлив персонал. Прекрасно место. Бих посетил отново. “

• Apartment Kotin Оценка от отзивите: 8.7

„Много удобна локация, на около 500-600 метра от центъра, тихо и спокойно място. Мило посрещане, много добра комуникация.“

• Apartman KEJ Оценка от отзивите: 9.9

„Чудесен апартамент, надмина всички мои очаквания! Хазяйката ни посрещна, много симпатична и любезна жена! Апартаментът е модерен, изключително чист, състои се от 2 спални, кухня оборудвана с всичко необходимо, всекидневна, баня с тоалетна, голяма веранда и друга тераса с изглед към реката. В двора има и парко място. Апартаментът се намира на брега на река Нишава до самия мост. До къщата има парк, спортна площадка, в близост има и хранителни магазинчета. Минете ли през моста ще намерите и заведения. Жителите на Пирот са приятни и отзивчиви хора! Отново бих посетила със семейството си този чудесен апартамент! Силно препоръчвам! Благодарим! Поздрави! “

• Villa Lola & Nikola Оценка от отзивите: 9.3

„Приятна атмосфера, идеална за почивка. Топло посрещане . Стопаните бяха изключително сърдечни и дружелюбни. Чувствах се като у дома. Горещо препоръчвам.“

• Apartman Centar Lux Оценка от отзивите: 9.2

„Домакинът беше любезен и усмихнат. Апартаментът чист и подреден и на центъра. Силно препоръчвам!“

• Apartman Lea Оценка от отзивите: 9.5

„Местоположението е перфектно за една кратка разходка до пазара, ресторанти и магазини. Саша беше много отзивчив и любезен домакин. Препоръчвам и ще отидем пак :).“

• goltepirot Оценка от отзивите: 9.2

„Удобен апартамент, ситуиран в центъра. Домакина беше при нас 5 минути, след ктао се обадихме. Няма забележки относно престоя си.“

• Hotel Ana Lux Spa Оценка от отзивите: 9.2

„Хареса ми местоположението, гледката, чистотата на стаята.“

• Sin-Kom Hotel Garni Оценка от отзивите: 9.2

„Разположението е много удобно. Много учтив персонал.“

10-те най-добри хотела в Пирот

на базата на 2 463 отзива за хотели на Booking.com