2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o hotelach
  4. Sokobanja – opinie o hotelu
Serbia Sokobanja Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super ludzie ! Skorzystaliśmy z opcji grilla, pyszne śniadanie!”

• „Przytulny, bardzo dobrze wyposażony apartament blisko centrum. Piękny widok na góry. Przemiła gospodyni. Polecamy”

• Hacijenda Gane Ocena: 9

„Wspaniałe miejsce, cudowna, niemal dzika okolica, bardzo dużo tras spacerowych. Obsługa wspaniała, przywitali nas ciepło i serdecznie a na życzenie nawet gotowali nam smaczne serbskie obiady :) My byliśmy z psem, napisać że zwierzęta są tam akceptowane to za mało, one są po prostu mile widziane. Bardzo blisko jest mała plaża nad górskim jeziorem, kamienista z łagodnym zejściem do wody.. Polecam odwiedzić Sokobanja, jest tylko 10 minut samochodem, w okolicy jest dużo szlaków górskich ze wspaniałymi wodospadami. Mało jest takich miejsc gdzie jest wspaniała okolica i tak gościnni ludzie jak w Serbii, ciężko było wyjeżdzać, mam nadzieję że jeszcze tam wrócimy”

• „Nieduża kawalerka w nowym bloku w górnej części miasta. Ciężko tam dojechać, bo Sokobanja pełna jest ulic jednokierunkowych. Wyposażenie w porządku, parkowanie pod domem. Jest klimatyzacja, telewizor, wi-fi. Okolica spokojna, do centrum 10 minut spaceru. Ciężki kontakt z gospodarzami (inny numer niż ten z bookingu), na wejście do pokoju czekaliśmy kilkadziesiąt minut. Nocleg dobry na jedną noc, na więcej byłby raczej męczący.”

• Hacijenda Gane Ocena: 9

„Spędziłem jedną noc z żoną i dwójką dzieci w drodze do Grecji. Miejsce przyjemne, na wsi, zadbane, bardzo sielskie. Niedaleko Sokobanja z jej atrakcjami. Łóżka wygodne. Czysto. Klimatyzacja działająca.”

• Apartmani Lavanda Ocena: 9,7

„Bardzo miła gospodyni, która gotowa była pomoc w każdej chwili. Wszystkie udogodnienia były zgodnie z opisem, widok na góry oraz zaledwie 5 min spacerem do głównego deptaku pełnego lokalnych restauracji i barów. W kilka chwil jazdy samochodem można spędzić cały dzień w super Aquaparku.”

• „Zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z wakacji w Albanii na jedną noc. Przyjemnie było wypocząć w basenie i w ogrodzie. Bardzo dobra lokalizacja w miasteczku w bliskiej lokalizacji restauracji i sklepów. Parking na miejscu.”

• Apartmani Tesla Ocena: 9,6

„Wszytko ok. Ładna lokalizacja, przyjaźni gospodarze, Czysto”

30 najlepszych hoteli w mieście Sokobanja