Petite Anse Kerlan, 6170 Grand'Anse Praslin, Seszele
Nr 5 z 36 hoteli w mieście Grand'Anse Praslin
Wybór GościNa podstawie 24 opinii o hotelu
9,4Czystość
9,6
Komfort
9,6
Lokalizacja
9,8
Udogodnienia
9,5
Personel
9,7
Stosunek jakości do ceny
8,4
Bezpłatne WiFi
8,9
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 24
Ocena dodana: 22 czerwca 2026
Kinga
PolskaNie mamy żadnych istotnych zastrzeżeń. Pobyt spełnił, a nawet przewyższył nasze oczekiwania.
To był wyjątkowy pobyt pod każdym względem. Hotel zachwyca piękną, rozległą przestrzenią, ogromną ilością zieleni i dbałością o każdy detal. Obsługa była niezawodna, niezwykle uprzejma i profesjonalna, a przywitanie po przyjeździe sprawiło, że od razu poczuliśmy się wyjątkowo. Do dyspozycji są dwie przepiękne plaże, każda o nieco innym charakterze. Jedzenie było wyśmienite, a lekcja golfa w cenie pobytu okazała się fantastyczną atrakcją i ciekawym doświadczeniem.
Pobyt: maj 2026




Ocena dodana: 15 stycznia 2026
Marcin
Polskamimo wcześniejszej prośby , brak kontaktu ze strony hotelu odnośnie transferu z lotniska, nikt nawet nie zadzwonił także musieliśmy zamówić sobie taxi. Gdy opuszczaliśmy hotel , mieliśmy mieć transfer na godz. 11:50 a po delikatnej potyczce słownej auto przyjechało 25min pozniej - inaczej nie zdążyli byśmy na samolot! - słabo ze strony hotelu, zamówiliśmy wodę gazowaną do pokoju i czekaliśmy 2 dni - 2 dlatego, że zamówiliśmy wino i przypomnieliśmy o wodzie ..., Obsługa w restauracji DIVA to już szczyt nieporozumienia, pomimo że jedzenie smaczne to dowód na to , jam można zepsuć wszystko złą obsługą : zarezerwowaliśmy stolik dzień wcześniej i nikt nie raczył spojrzeć na pogodę , otrzymaliśmy stolik pod gołym niebem a po 20min od przybycia naszego zaczęło padać . Poprosiliśmy o zmianę miejsca to przenieśli nas sofę kawową : gdzie ja siedziałem z kolanami przy brzuchu a 2 osoba na krześle ... - cyrk na kółkach ! pozniej przenieśli nas na inną sofę ale kabaret trwał dalej ... - odnoszę wrażenie , że gwiazdkę Michelin to zamówili sobie na Aliexpres!
Dobra lokalizacja, ładne plaże . Przestronny pokój
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 3 października 2025
Katarzyna
PolskaWszystko !!!!
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 27 sierpnia 2025
Paweł
PolskaCudnie położony hotel z przepięknymi plażami i bujną florą....to nasza druga wizyta i pewnie nie ostatnia😍🍸🌞
Pobyt: sierpień 2025



Ocena dodana: 16 sierpnia 2025
Małgorzata
PolskaOgraniczone opcje na zjedzenie kolacji - albo musisz zarezerwować miejsce w bardzo drogich restauracjach (Uwaga, w restauracji The Nest nie ma toalety! Trzeba chodzić po ciemku do zewnętrznej toalety jakieś 100 metrów), albo musisz kupić bardzo drogi bufet (codziennie jest inny temat, wiec jesli nie lubisz kuchni np. arabskiej lub kreolskiej to sorry!). A świetna restauracja na plaży, z bardziej uniwersalnymi daniami i luxźniejszą atmosferą, Takamaka zamyka się po 15:00. Także czuliśmy się niekomfortowo przez te wieczorne dylematy. Bardzo słabo tez zarządzane sa leżaki na hotelowej plaży - ludzie rezerwują leżaki i potem z nich nie korzystają - ja kończyłam pilnujac dzieci siedząc na piasku, choć leżaki w pierwszym rzędzie stały puste, ale wyglądały na zajęte. Deski dla dzieci tak samo - byly wszystkie wypożyczone, ale nie zwrócone, tylko stały gdzieś przy leżakach nieużywane. Ręczniki.plazowe wymagają wymiany - wiele z nich ma plamy, dzieci odmawiały ich używania mówiąc, ze są brudne a wręcz czuliśmy sie obrzydzeni ich wyglądem. Brakowało w pokoju odżywki do włosów I kosmetykow dla dzieci. Byly tez tylko dwa szlafroki i dwie pary kapci, a nas bylo troje. Do rozważenia ratownicy na plaży, bo fale momentami są ogromne, a dzieci w wodzie wiele. Powinni też wskazywać kiedy mozna się kąpać a kiedy nie.
Wielkie wejście z uroczystym gongiem na powitanie. Przepiękny hol, cudowny proces check-in z wybirem welcome drinków (sok z arbuza!). To takie prawdziwe doświadczenie luksusowego hotelu. Cudowna plaża hotelowa, przepyszne jedzenie w Takamaka ze swobodną atmosferą i przemiłą panią kelnerką której imienia nie pamiętam, ale ktorą serdecznie pozdrawiamy. Pokoje z zewnątrz wyglądają "biednie" - takie murowane domki troche jak w Grecji czy Egipcie - przydałaby się renowacja, więcej naturalnych materiałów, stylu. Ale w środku jest bardzo ładnie. Na powitanie pomylona była karteczka z nazwiskiem (byly inne nazwiska). Dostaliśmy ciastka, napoje i francuskie wino do pokoju. Dostałam tez piękną, plecioną torbę plażową i aluminiowe bidony. Śniadania absolutnie najlepsze na wyspie. Hotel tez bardzo nam pomógł gdy syna przewróciła fala i miał bol pleców - menedżerka na dyżurze odwiedziała nas osobiście i zorganizowała konsultację pielęgniarki, ktora specjalnie przyjechała mimo zbliżającego sie wieczoru. Syn otrzymal tez od baru na pocieszenie świeżo wyciskany sok z dostawą do pokoju. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nasz asystent następnego dnia dzwonił i pytal o zdrowie syna, deklarując gotowość do organizacji pomocy, jesli potrzebna. Także czuliśmy sie dobrze zaopiekowani.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 18 czerwca 2025
Nitroduxe
PolskaSłowa które nas przywitały "Welcome to Paradise" zostaną z nami na długo. Personel na medal. Mili, uśmiechnięci, zawsze pomocni. Cały teren hotelu to istna bajka. Wszystko to wieńczy plaża hotelowa, na której widać piękne zachody słońca.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 14 maja 2025
Grzegorz
PolskaNic. Wszytsko było idealne. Jak już na siłę miałbym się czegoś czepiać...to np nie ma pilota do sterowania klimatyzacja 😀
Wszytsko! To nasz kolejny pobyt w tym hotelu i kolejny, który zostanie nam w pamięci.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 13 marca 2025
Katarzyna
PolskaWspaniały hotel z pięknymi plażami. 2 plaże przy samym hotelu oraz jedna na którą podwozi bus hotelowy. Pyszne śniadania. Obsługa hotelu bardzo miła. Mam wrażenie, że na Seszelach ogólnie jakość obsługi jest wyższa niż w większości miejsc na świecie, ale w tym hotelu naprawdę wszyscy są super. Barman obsługujący bar przy basenie bardzo sympatyczny i uprzejmy. My sporo czasu spędziliśmy w basenach z dzieckiem. Przez większość czasu basen mieliśmy tylko dla siebie. Bardzo kameralny hotel, idealny na wypoczynek.
Pobyt: grudzień 2024
Ocena dodana: 4 października 2024
Katarzyna
PolskaPiękny hotel z wyjątkową obsługą na najwyższym poziomie. W obiekcie stacje do napełniania butelek wodą. Bardzo dobre jedzenie w szczególności w restauracji Taka Maka na plaży. Można korzystać z supów . Hotel ma przepiękne pole golfowe, oraz oferuje transfer na jedną z najpiękniejszych plaż na wyspie. Świetne miejsce aby się zrelaksować
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 7 lipca 2024
Tomasz
PolskaŚwietna opieka nad dietą mojej Żony. Musi mieć dietę bezglutenową. Na wstępie przywitał nas szef kuchni (na imię miał Manoj), który opowiedział w jaki sposób przygotowują potrawy, żeby nie doszło do zanieczyszczenia alergenami. Dodatkowo, obsługa jest bardzo sympatyczna i uczynna. Przechowują każdą informację o gościu, dzwoniąc na recepcję nie trzeba się kilka razy powtarzać.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 17 kwietnia 2024
Magdalena
PolskaZbyt wysokie ceny w restauracjach oraz niezbyt smaczne jedzenie w nich. Stosunek ceny do jakości bardzo słaby.
Komfortowe pokoje i zadbany teren obiektu. Wygodna opcja rezerwacji leżaków na plaży.
Pobyt: kwiecień 2024

Ocena dodana: 18 września 2023
Katarzyna
Polska-
Piękne plaże, pyszne jedzenie, wspaniały personel
Pobyt: wrzesień 2023

Ocena dodana: 22 lipca 2023
Miroslaw
PolskaNiczego nie musicie zmieniać ani poprawiać!
Wszystko było wspaniałe. Świetny, ogromny obiekt, wspaniale utrzymany, doskonała i nienachalna obsługa, znakomita kuchnia. Wszystko na najwyższym poziomie. Tak jak w innych obiektach sieci Constance. Szczerze polecam!
Pobyt: lipiec 2023




Ocena dodana: 25 lutego 2026
Kamil
PolskaNatomiast wokół hotelu nie ma żadnych innych restauracji, musimy jeść w hotelowych. Ponadto pokoje wymagałby remontu. Przez dwa dni nie działała nam klimatyzacja. Hotel obiecywał jakąś rekompensatę, ale nic się nie wydarzyło.
Hotel jest pięknie położony z dostępem do dwóch plaż, w tym jednej prywatnej. Na terenie hotelu można oglądać żółwie. Jedzenie jest bardzo smaczne.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 28 kwietnia 2026
Miroslawa
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 8 grudnia 2025
Monika
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: listopad 2025
Ocena dodana: 6 sierpnia 2025
Agnieszka
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 24 lipca 2025
Szymon
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 31 maja 2025
Anna
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 3 maja 2025
Edyta
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 1 października 2024
Robert
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: październik 2024
Ocena dodana: 26 maja 2024
Grzegorz
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 6 marca 2024
Kacper
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: luty 2024
wyświetlono 1 – 24
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego