1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Singapur – opinie o hotelach
  3. Singapur – opinie o hotelu
Singapur Singapur Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, blisko do metra Kallang. W okolicy wiele barów i pyszne soki ze świeżych owoców! Na 2 noce idealny!”

• „Wystrój, lokalizacja, obsługa i restauracja”

• „Schludny i jak na warunki W Singa dosyć przestronny pokój.”

• „Personel super pomocny i mily. Lokalizacja, czystosc”

• „Interesujący obiekt. Na każde pytanie jak go oceniam można odpowiedzieć "tak" i "nie". Lokalizacja dobra ale trzeba wiedzieć jak dojść czyli trudno dojść jak się nie zna drogi. Personel, uprzejmy ale nie podają wszystkich informacji. Na miejscu też chcieli kaucję o której nie wspominają wcześniej a to jest zmiana warunków umowy. Najlepiej w tym obiekcie to działały windy. Mają świetne windy. Ładny basen. Śniadania dobre-bardzo dobre, już od 6 rano. Przy wcześniejszym wylocie nawet 15 min wcześniej można zjeść. Sala na śniadania mogłaby być inna. Miałam uczucie jakbym była na stołówce zakładowej w PRLu. Jak mam być szczera to szkoda na ten obiekt pieniędzy. Żałowałam, że nie wynajęłam gdzieś indziej prywatnej kwatery.”

• Marina Bay Sands Ocena: 8,8

„Hotel zasługuje na swoją renomę. Basen na 57 piętrze jest oszałamiający w dzień i w nocy (czynny od 6:00 rano do 23:00 wiec można oglądać wschód i zachód słońca) plus gorące jacuzzi. Jest też olbrzymi, więc nie ma poczucia tłoku; zawsze dostępne były ręczniki i leżaki. Pokój bardzo duży, z fantastycznym widokiem na ogrody (44 piętro). Wyposażenie w standardzie 5* ale bez zaskoczeń (np. duża wanna, ale bez soli kąpielowych, co często się zdarza). Bezpośrednio w podziemiach hotelu stacja metra, ogromna galeria handlowa z laguną, po której pływa się łódkami oraz świetny food court.”

• V Hotel Lavender Ocena: 7,2

„Lokalizacja blisko metra i przystanku. Wymiana walut kolo hotelu. Sporo street food-ow w okolicy. Nie kupujcie sniadan w hotelu!”

• „Fajna lokalizacja,blisko 2 stacji metra i zaraz obok dzielnicy indyjskiej dzielnicy. Rano na wszystkich czeka śniadanie czyli tosty i kawa.Do tego niska cena,stosunkowo czyste łazienki,sprawne Wifi i przytulny wspólny salon dla gości.Szybki check-in i pomocna obsługa.Po wymeldowaniu nie było problemów z przechowaniem plecaków.”

• Hotel 81 Princess Ocena: 6,7

„Dobra lokalizacja, niedaleko do stacji metra, blisko przystanki autobusowe które nas dowiozą w najciekawsze miejsca lub do przesiadki. Pełno lokali gastronomicznych w okolicy. Dobre miejsce jako sypialnia”

30 najlepszych hoteli w mieście Singapur

na podstawie 495 331 opinii na Booking.com