Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Нещодавні відгуки

• The Fullerton Hotel Singapore Оцінка за відгуками: 9,1

“Чудовий басейн“

• Marina Bay Sands Оцінка за відгуками: 8,8

“Супер сучасний готель з шикарним басейном на 57 поверсі ,який відкриває вид на усе місто !!!! Раджу усім,хто має можливість бути у Сінгапурі ,хоча б на один день тут зупинитись !!! Для того ,щоб ви могли бачити ще й вечірні шоу ,що відбуваються перед готелем ,вам потрібно брати номер категорії «з видом на місто». Басейн тільки для проживаючих у го телі ,тому все зручно багато людей одночасно немає!!!!“

• Spacepod@SG Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже зручні капсули для сну, хороше освітлення, кліматизація, величина.“

• Fragrance Hotel - Crystal Оцінка за відгуками: 7,3

“Цілком бездоганний готель! Чистота надзвичайна! Кроваті зручні. Розеток багато. В ванній бездоганна чистота. Щоденно надаються одноразові зубні щітки та паста. Є чайник, чашки, розчинна кава, чай, цукор, вершки. Є маленький холодильник. Після виселення можна залишити важкі речі у спеціальній багажній кімнаті та забрати їх перед виїздом до аеропорту. Знаходиться недалеко від зупинки метро прямої (зеленої) лінії з аеропорту. Також поряд із готелем зупиняються автобуси, що прямують до центра міста. Центра міста можно дістатися навіть пішки цікавими вулицями та парками. Навколо повно недорогих кафе та фудкортів з аутентичною їжею. Особисто нам дуже сподобався фудкорт Victoria та класичне блюдо із качки. Неймовірно смачно! Район Гейланг користується сумнівною славою, але це все - упередженість. Це - справжній Сінгапур із традиційною колоніальною архитектурою. Ми насолоджувались неймовірною красою цих двоповерхових будинків!“

30 найкращих готелів - Сінгапур

на основі 483 069 відгуків про готелі на Booking.com