Szlovákia Párkány Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Apartmány Alenka Értékelési pontszám: 9,3

„Kedvesek voltak a vendéglátók.Kellemes tiszta, csend , nyugalom várt minket.Nagyon jól éreztük magunkat.Két éjszakát töltöttünk el 3-an.Szívesen ajánlom bárkinek.”

• Penzión Korzo Értékelési pontszám: 9,2

„A szállás elhelyezkedése szuper. Párkány fő utcáján található. Szembe kisbolt, közvetlenül mellette kávézó. Pár percre a Duna part, gyönyörű kilátással. Minden látványosság és szórakozási lehetőség könnyedén, gyorsan megközelíthető. A szobákhoz kis kiülő tartozik, mely ideális a reggeli kávé elkortyolgatására. Nagy udvar, grill lehetőségek, kis játszótér a gyerekeknek. Hihetetlenül kedves fogadtatásban volt részünk. Jó érzéssel töltött el, hogy igazán állatbarátok a háziak. Saját állataik is nagyon bájosak, bújósak. Igazán örülök, hogy itt tölthettük el ezt a pár napot.”

• Las Palmas Értékelési pontszám: 9,5

„Böséges reggelit kaptunk,az ágyunk puha pihe volt stb”

• Penzión Mika Értékelési pontszám: 9,7

„Kedves tulajdonos, mindenben segít, nyugodt hely, könnyen megközelíthető. Szuper volt!”

• Apartmanovy dom Grand Értékelési pontszám: 9,5

„A szallas nagyon,szep,tiszta es kenyelmes,a tulajdonosok nagyon kedves es keszsegesek, grillezni is lehet,parkolo a haz elött, homokozo gyerekeknek,ajanlani tudom. Ubytovanie velmi pekne,ciste a pohodlne,majitelia su velmi mily a starostlivy. da sa grilovat,pre deti maju pieskovisko,parkovisko pred domom. Unterkunft sehr schön,sehr sauber,und gemütlich. Beistzer sind sehr nett und hilfsbereit. Grill möglichkeit,sandkiste,und parkplätze vor dem haus. Sehr zu empfehlen”

Párkány 5 legjobb panziója és fogadója

1 519 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán