Szlovákia Habovka Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Penzión U Krbu Értékelési pontszám: 9,5

„Szuper felszereltség, tágas apartman.”

• Hotel Julianin dvor Értékelési pontszám: 9,4

„Szép környezet”

• Penzión 105 Értékelési pontszám: 9,1

„Rendes személyzet. Kicsi, de használható szoba. Jól felszerelt konyha.”

• Penzion Stodolisko Értékelési pontszám: 9,4

„Kényelmes apartman festői környezetben. Tágas, tiszta szobák vannak, jól el lehet férni. A szállásról közvetlen bejárat van a CBA-ba, ahol kedvező áron vásárolhattunk már reggel 6-tól. Kellemes hangulatú a kert grillezővel, játszótérrel. Ahogy jelezték, a tulajdonos nem beszél angolul, de rafináltan google fordítóval megoldotta a lényeges dolgokat, illetve elmutogatott mindent. :)”

• Penzion Janka Értékelési pontszám: 8,9

„A szállás megfelelt az elvárásoknak, lehet pihenni egy jó túrázás után. A hölgy aki fogadott minket nagyon kedves volt, még ha közös nyelvet nem is találtunk...”

• Penzion Smrek Értékelési pontszám: 9,1

„Csöndes helyen lévő, tiszta apartman. A szobában is van hűtő. Tágas a zuhanyzó. Kedves a szállásadó.”

• Penzion 301 Értékelési pontszám: 9,5

„Többször foglaltunk már booking-on keresztül, de eddig még ilyen barátságos fogadtatásban nem volt részünk. A szállásadó személyesen várt minket Welcome drinkkel :) Tekintve, hogy kissé nehezen értettük meg egymást segítségül hívott egy magyar (szintén szállásadó) hölgyet, akivel közösen körbevezettek minket, és pár mondatban összefoglalták mik a lehetőségeink. Tervezzük, hogy visszalátogatunk, így mindenképpen itt fogunk újra foglalni. Nagyon köszönjük az élményt!”

Habovka 10 legjobb szállodája

2 039 Booking.comos hotelértékelés alapján