Szlovákia Nyitra Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Penzion Pri Mlyne Értékelési pontszám: 8,8

„Tiszta, nagyszerű belsőépítészeti megoldásokkal, tömörfa bútorzat, kényelmes ágy, rengeteg magyar TV csatorna:) ”

• City Hotel Nitra Értékelési pontszám: 8,9

„A legfelső szinten voltunk, tetőteraszról gyönyörű kilátás, abszolút a központban, ingyenes parkolás, kiváló felszereltségű apartman/ we got the top floor apartment with beautiful view from the terrace, hotel is absolutely in the center, well-eqiupped”

• Hotel Comfort Értékelési pontszám: 8,6

„Központi elhelyezkedésű szálloda, kedves személyhez, tiszta, szép, kényelmes szobák, kitűnő reggelivel.”

• Penzion PKO Nitra Értékelési pontszám: 8,1

„Nagyon elhelyezkedés a vár és az óváros közelében. Saját parkoló. Tágas szoba. Bőséges svédasztalos reggeli.”

• Nitra Glycerin Hostel Értékelési pontszám: 8,1

„A designje az egész helynek nagyon fiatalos, színes,vidám.”

• Hotel Atrium Értékelési pontszám: 8

„A hotel az abszolút belvárosban van. A recepciós kedves és segítőkész volt. Bár elsőre nem tűnt nagy számnak a reggeli, de végül egész nagy volt a választék és ízlett is, főleg a muffin és a sütik, amik nem bolti, hanem házi készítésűek voltak. Tudom, hogy furcsa, hogy ilyet is megemlítek, de kifejezetten örvendtem, hogy a WC kefe új- vagy újszerű volt. Ezt csak azért írom, mert mostanában ahol jártam 3 és 4 csillagos hotelek, annyira gusztustalanok volt a WC kefék, hogy majd behánytam. Hűtő is volt a szobában, ami jól jött.”

• ABC HOTEL s.r.o. Értékelési pontszám: 6,3

„A szállás egyszerű, de tiszta volt. Egyszer reggeliztünk, az kellemes volt. A recepciós hölgy nagyon előzékeny kedves és szolgálatkész volt. Ez egy olcsó. tranzit szállás, hűtővel, fürdővel. Aki egy-két éjszakára megy és napközben kirándul, csatangol, annak ajánlani tudom. Az árak olcsók, a hotel könnyen megtalálható, rendes parkolási lehetőséggel. A város gyalog messze, van, kocsival viszont 10 perc. Buszjárat a hotel elől indul a város felé.”

• Hotel Alexander's Értékelési pontszám: 7,8

„Az ágy nagyon kényelmes volt. A személyzet készséges.”

• Hotel River Értékelési pontszám: 8,5

„Jó elhelyezkedés.”