Szlovákia Pöstyén Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Park Avenue **** Értékelési pontszám: 9,2

„Rendkívül tiszta,kényelmes az egész szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat,ha újra erre a környékre jövünk ,csak itt szállunk meg. ”

• Garni Hotel Anne-Mary Értékelési pontszám: 8

„Szépen karbantartott”

• Hotel Lux Értékelési pontszám: 6,9

„Szep a kornyezete”

• Hotel Satelit Értékelési pontszám: 7,8

„Jó elhelyezkedés, segítőkész személyzet. A reggeli teljesen jó és bőséges!”

• Hotel Park Értékelési pontszám: 7,8

„A normál két ágyas szobák nagyon lelakottak, a szőnyegek foltosak, ideje lenne lecserélni, ezek a szobák nem felelnek meg a 4 csillagos kategóriának. Több szobát megnéztünk a normál kétágyas szobákból, ezek a hibák mindben megtalálhatóak voltak. Ezután kértünk drágább szobákat és a személyzet nagyon készségen volt abban, hogy az igényinket kielégítse. A magasabb árú, parkettás szobák már megfeleltek a 4 csillagos kategóriának, de ezek tulajdonképpen lakosztály szerűek voltak.”

• Hotel LÖWE Értékelési pontszám: 9,4

„Bőséges reggeli, jó konyha. Kedves figyelmes személyzet. Jól felszerelt szoba, kényelmes matrac. Jó elhelyezkedés a városközpontban. A bevásárló központ 2 percre, a fürdő sziget 10 perc sétára. Jó szívvel ajánlom. Szívesen vissza is térnénk. Wellness központot is ajánlom.”

• Hotel Sandor Pavillon Értékelési pontszám: 8,3

„Welness, szauna lehetőség nagyon tetszett. Sétálni mentünk esett az eső és esernyőt ajánlottak fel. A svédasztalos ételek finomak illetve a kínálás bőséges volt.”

• Hotel Magnólia Értékelési pontszám: 7,8

„A szálloda elhelyezkedése tőkéletes”

Pöstyén 10 legjobb szállodája

4 577 Booking.comos hotelértékelés alapján