Szlovákia Stóla Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Grena´s Értékelési pontszám: 10

„Tökéletes szállás 4 fő részére. Modernen felszerelt, tiszta apartman.”

• CHATKA ŠTÔLA Értékelési pontszám: 9,4

„A személyzetet csak kiköltözésnél láttuk. Nagyon készségesek. Nagy hátrányuk, hogy nem beszélnek jól angolul, ami ha nem tudok szlovákul, akkor gondot okozhatott volna. Beköltözésnél az is gond volt még, hogy nem adták meg a fahéz számát. Beköltözés utén viszont le a kalappal. Nagyon szépen kitakarítva. Kicsit zsúfolt, de erre számitottunk. Ahhoz képest böven tágasabb. Kilátás csodálatos. Az elhelyezkedése azért rossz, mert aki nemosztott jártas a google maps böngészésében, hétvégén éhen marad, mivel a faluban nincs kielégítő választék élelmiszerből, és az is hamar bezár. Összességében véve, ha ezen apróságokra számítottam volna, akkor tökéletes.”

• Dušan Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon segítőkész és kedves emberek!!! Abszolút max pont! csak ajánlani tudom, aki igazi erdei kikapcsolódásra vágyik közel a Magas Tátrához. Csorba tó autóval 5 perc! Ár érték arányban tökéletes választás!!!”

• Apartman David Értékelési pontszám: 9,3

„Ár-érték arány top 1. A szállásadó nagyon kedves volt. Minden gördülékenyen ment. Közel van a legjobb túra útvonalakhoz. Ha olcsó és jó szállás kell, csak ajánlani tudom.”

• Chata Anna Értékelési pontszám: 10

„Fantasztikus vadregényes gyönyörű hely, a szállás csodás ,hatalmas hangulatos cserépkályhával.Minden meghaladta elvárásainkat.A tulaj nagyon kedves , szolgálatkész. a berendezés minden elvárásnak megfelelt.”

Stóla 5 legjobb szállodája

676 Booking.comos hotelértékelés alapján