Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi
  4. Tatranská Lomnica hodnocení hotelů
Slovensko Tatranská Lomnica Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

Nedávno napsaná hodnocení

• Horizont Resort Průměrné hodnocení: 9,2

„All the best - friendly stuff, good food, comfortable room and great wellness. Animation program was nice. Animacni programy nejsou můj šálek čaje, vybírám Adult hotels, ale tady to byla zábava i pro dospělé. Čisté, utulne, perfektně vybavene. Diky milemu personálu příjemná atmosféra. Super spa, dobré jídlo. K 10 chyběly kosmetické drobnosti. Doporučuji. “

• Penzión Teniscentrum Průměrné hodnocení: 9

„Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Tomáš a Marcela“

• Hotel SOREA HUTNÍK I. Průměrné hodnocení: 8,6

„Klidná lokalita, krásné okolí, čistý a pohodlný pokoj. Snídaně dostačující, večeře výborné.“

• Hotel SOREA URÁN Průměrné hodnocení: 8,6

„Vrátili jsme se na Slovensko, které známe velice dobře z dřívějších dovolených a řady služebních cest, po 33 létech. Do hotelu Urán jsme jeli na základě doporučení mého kolegy z práce. Pobyt předčil naše očekávání. Vynikající poměr ceny a kvality, perfektní personál, atmosféra , wellness, a dojem v podstatě čtyřhvězdičkového hotelu po dobře provedené a promyšlené rekonstrukci.“

• Hotel Morava Průměrné hodnocení: 7,6

„Snídaně skvělá, velký výběr, všeho dostatek. Obsluha taktéž skvělá, milá. Prostě paráda. Nemám nic co by se dalo vytknout! Vřele doporučuji !!! Prostředí luxusní! Za mě, byla jsem poprvé a určitě NÉ naposledy! :-) Děkuji Vám“

• Grand Hotel Praha Průměrné hodnocení: 9

„Ochotný a naprosto profesionální personál, úžasná atmosféra hotelu z počátku 20.století“

10 nejlepších hotelů v destinaci Tatranská Lomnica

podle 7 642 recenzí na Booking.com