Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

• Pomer cena/kvalita

9,3

• WiFi zdarma

100 % overené hodnotenia

Skutoční hostia. Skutočné pobyty. Skutočné názory.

Zobraziť viac– otvorí dialógové okno
Napísať hodnotenie

Zobrazených 1 - 13

• Ohodnotené: 14. novembra 2018

9,6
    velmi sme boli všetci spokojní
    • Služobná cesta
    • Skupina
    • 2 noci

velmi príjemná a milá pani,ktorá nám odovzdala kluče a všetko povysvelovala.Ešte ma aj odviezla svojim autom na miesto,kde csme mali celoslovenský oftalmologický kongres

Termín pobytu bol október 2018

• Ohodnotené: 24. októbra 2017

7,5
    Čisté a pohodlné ubytováni, ale komplikace s odjezdem
    • Odoslané z mobilu

Velkým zklamáním bylo sdělení od slečny, která nás ubytovala, že v den odjezdu budou od 8mi hodin od rána montovat nové měřiče k radiátorům. Dostali jsme sice slevu 10€ nicméně pokud bychom věděli dopředu, že budeme muset před 8 vstavat a honit se se snídani a odjezdem, tak bychom vybrali jiné ubytováni. Dalo se to zařídit úplně jinak, nebo zavolat v pátek, kdy se paní majitelka údajně dozvěděla, že se bude tato akce konat. Při potvrzeni času příjezdu telefonicky den předem nás mohlo ubytování na tento problém upozornit. Uvítali bychom alespoň dva ručníky klasické velikosti navíc vzhledem ke dvoum nocím pobytu.

Čistý, nově zrekonstruovaný byt 15 minut chůze od centra. Součástí bytu je pračka (ale bez pracího prostředku), myčka a další vybavení pro pohodlný pobyt tak jako doma. Předání klíčů proběhlo dle domluvy v pořádku.

Termín pobytu bol október 2017

• Ohodnotené: 4. júla 2017

9,2
    Dusan Košice
    • Odoslané z mobilu

Zamykanie dvery ktore ide trosku tazsie ale to je asi to najmenej ked pridete na to ako ich zamykat :-)

Velmi dobre zariadeny apartman. Je tam skoro vsetko co vam treba pre pohodlné ubytovanie. Poblizku je aj Lidl, obchodné centrum ale aj 2 restauracie ci tenisovy kurt. Ak ste vlakom na peso je to za par minut :-)

Termín pobytu bol júl 2017

• Ohodnotené: 25. mája 2017

9,6
    S ubytovaním v tomto apartmáne sme boli spokojný. Od príchodu cez pobyt a odchod.
    • 1 noc

Partnerovi trošku vadilo, že bolo to na najvyššom poschodí a bez výťahu. Ale kúsok pohybu neuškodilo :)

Veľmi sa nám páčil tento apartmán cítili sme sa tam úžasne a úplne ako doma.

• Ohodnotené: 13. mája 2017

9,6
    Čistý, tichý apartmán s balkónom, blízko centra, s výhľadom na Trenčiansky hrad.
    • 1 noc

Jedinou nevýhodou je lokalizácia na 3. poschodí v obytnom dome bez výťahu.

Čistý, všestranne vybavený apartmán (indukčný sporák, chladnička, mraznička, umývačka riadu, práčka) v tichom prostredí, cca 10 minút pešo od centra mesta. Priľahlé parkovanie v zadnom dvore. Dobrý wifi signál. Drobné občerstvenie v cene.

• Ohodnotené: 9. mája 2017

Doporucujem
    • 1 noc

majitelka velmi prijemna, ustretova, apartman cisty,priestranny, moderne zariadeny, pekny vyhlad z balkona na hrad , bezproblemove parkovanie. Odporucam

• Ohodnotené: 8. marca 2017

Skvele ubytovanie, vyborna komunikacia, odovzdanie klucov...
    • Odoslané z mobilu

Skvele ubytovanie, vyborna komunikacia, odovzdanie klucov bez problemov, krásny obrovsky apartman s vyhladom na hrad a najma vsetko ciste a pekne upratane. Mozem len a len odporucat!

Termín pobytu bol marec 2017

• Ohodnotené: 24. septembra 2018

8,8
    Ubytovanie fajn, vybavenie a čistota úplne super.
    • Služobná cesta
    • Odoslané z mobilu

Všetko bolo fajn. Len škoda že nie je výťah

Ubytovanie fajn, vybavenie a čistota úplne super.

Termín pobytu bol september 2018

• Ohodnotené: 5. apríla 2018

Boli sme veľmi milo prekvapení keď sme prišli do apartmánu.
    • Odoslané z mobilu

Boli sme veľmi milo prekvapení keď sme prišli do apartmánu. Nádherný čistý byt priestranný super vybavený . Isto sa ešte vrátime 😊😊😊😊

Termín pobytu bol apríl 2018

7,5
    Ubytko
    • 4 noci
    • Odoslané z mobilu

Chybala mikrovlnka a viac uterakov.

Termín pobytu bol júl 2017

• Ohodnotené: 14. februára 2017

Spokojnost
    • Odoslané z mobilu

Vsetko bolo v poriadku. Boli sme velmi spokojni. Urcite vyuzijeme toto ubytovacie zariadenie aj v buducnosti. Odporucame.

Termín pobytu bol február 2017

• Ohodnotené: 30. januára 2017

Odporucam
    • Skupina
    • 2 noci

Krasny, cisty, priestranny, vkusne zariadeny apartman v kludnej lokalite, blizko centra s vyhladom na hrad. Odporucam

Termín pobytu bol január 2017

Nájdete tu aj 17 hodnotení bez textu. Takisto ovplyvnia celkové priemerné hodnotenie.

Zobrazených 1 - 13