Thaiföld Tau-sziget Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Koh Tao Montra Resort Értékelési pontszám: 7,6

„Medence es a tengerpart”

• In Touch Resort Értékelési pontszám: 8

„A kilátás a hatalmas teraszról. Az ėtteremben finom ėtelek, jó kiszolgálás.”

• Grand Beach Resort Értékelési pontszám: 7,3

„A szállás a tengerparton van. Illetve a recepció és az étterem a parton és onnan indulnak felfelé a bungalow-k. Az én bungalow-m az 5. volt a sorban, ami azért volt jó,mert így a két oldalról jövő buliból semmit sem észleltem. a szállás teraszán függőágy és szárítókötél állt rendelkezésre. A fürdő jobb volt számomra az elvártnál. Tusoló, wc, törölköző is volt. A ventillátor elég erős volt. Estére kinyitottam a lamellákat az ablakon és jött be a friss levegő. Nem volt túl meleg. Az étteremben a legjobb pad thait ettem a parton. Az árak nem túlárazottak és kellemes a hely hangulata, főleg a naplementében. A recepción a főnökasszony volt, amikor megérkeztünk, aki nagyon készségesen segített mindenben. Egy alkalommal még telefonált is a következő szállásunkra, h hova jöjjenek értünk. Maximálisan meg voltam elégedve mindennel. Ha jövőre megint Taon leszünk, ugyanitt szállok meg és ugyanezt a bungalow-t kérem majd.”

• Koh Tao Royal Resort Értékelési pontszám: 6,9

„Központi helyen van mégsincs tömeg ”

• Koh Tao Coral Grand Resort Értékelési pontszám: 7,4

„Tisztaság”

• Aow Leuk Grand Hill Értékelési pontszám: 8,7

„A bungalok elhelyezkedése gyönyörű,tisztasága is teljesen rendben.”

Tau-sziget 28 legjobb szállodája

27 786 Booking.comos hotelértékelés alapján