Thaiföld Csiangraj Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Baan Bua Homestay Értékelési pontszám: 8,4

„2017. január 27-29. Földszint 1-es szoba A szállásra mini busszal érkeztünk. A keskeny kis utcában található színesre festett vendégházat, már a kerítésen futó virágzó növény is vonzóvá teszi, csalogatja az embert. Belépve az udvarra egy nyitott, fedett teraszra léphetünk, de már mezítláb. Az itt elhelyezett asztaloknál lehet étkezni, beszélgetni, a programfüzetből válogatni. A mi földszinti, 1-es szobánk pici, alacsony mennyezetű, de nekünk nagyon tetszett. Az ajtókon egy kissé meghajolva közlekedtünk mivel magasak vagyunk, de ez inkább különlegesség volt számunkra. A szobában volt hűtő, légkondicionáló, asztalka egy kényelmes, két személyes ágy, tv. A wifi jól működött. A fürdőszoba tágas, tiszta, különlegessége, pedig hogy a szabadban volt - részben fedett tetővel, de sehonnan sem lehetett belátni. A szoba kellően csendes, lehetett pihenni. A reggeli ízletes volt. A házigazda nagyon segítőkész és figyelmes volt. Az ő közreműködésével fogadtunk taxit egy délutánra, akivel előre egyeztettük a bérlés összegét. Így eljutottunk azokra a helyekre, amelyeket szerettünk volna látni és magunk oszthattuk be az időnket: Baandam Museum-Black House, látogatás egy tea ültetvényen, Monkey Temple-Fish Tail (MaeSai), séta a burmai határátkelőnél. Esténként a város utcáit jártuk, az éjszakai piac nyüzsgő forgatagába is belevetettük magunkat és a véletlen folytán fedeztük fel a Macska Bárt, ahol a rendelt süteményt, italt cicák társaságában lehet elfogyasztani, akik szabadon jönnek-mennek a vendégek között.”

Csiangraj 21 legjobb panziója és fogadója

8 731 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán