2. Tajlandia – opinie o hotelach

8,7

7,9

• Ocena dodana: 6 marca 2024

Rewelacyjny resort
    • Bungalow typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i widokiem na morze

Rewelacyjny spokojny resort, pięknie położony, warto dopłacić do domku z widokiem na morze i w pierwszej lini , piękny widok i wszędzie blisko ( ośrodek jest dosyć duży i czasami do restauracji można iść 15 min) . Bardzo dobre SPA, korzystaliśmy z zabiegów i masaży Czytaliśmy różne opinie o tym resorcie i mogę powiedzieć że większość to czepianie się i wymyślanie. Trzeba zrozumieć że kameralny resort na wyspie będzie odbiegać od 5 gwiazdkowej sieciówki w dużym mieście , jeden i drugi ma 5 gwiazdek ale zupełnie innych. Mogę śmiało polecić ten hotel i jest to jeden z nielicznych resortów w Tajlandii w którym chciałem dłużej zostać Jedyny minus dla nas to był bardzo mały wybór win

• Ocena dodana: 4 marca 2024

Bardzo przyjemny pobyt ale jak na tak luksusowy hotel i cenę to można byłoby ulepszyć kilka elementów ;)
    • Bungalow typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i ogrodem

Śniadanie bardzo słabe, kawa również i generalnie zdjęcia plaży i wody przy hotelu są mocno przesadzone i podkręcone kolorami

Zakwaterowanie i basen

• Ocena dodana: 26 stycznia 2024

• Willa typu Deluxe z ogrodem i łóżkiem typu king-size

Czysto, nowo , atrakcyjnie. Dojazd tylko łódka z głównego portu na Phi Phi. Obsługa pomocna, kulturalna. Hotel zajmuje duży teren, niezwykle pomocna jest aplikacja dzięki której jest się w kontakcie z obsługą 24h. Przepiękne widoki.

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

• Domek Rodzinny z 2 sypialniami

Mamy dylemat jak opisać doświadczenie. Trzeba zdawać sobie sprawę, że to jest ogromny resort. Na śniadaniu zobaczycie ogrom ludzi ( mówimy o sezonie wysokim). Leżaki z rana już zarezerwowane, póki goście są na śniadaniu czy w pokoju. Zdecydowanie nie damy tu 5 gwiazdek. Mocno naciągane. Trzeba też zdawać sprawę, że tu są spore różnicy odpływ/przypływ. Woda przy plaży jest między mniej więcej godz. 11 rano a 17 po południu. Największym wyzwaniem jest dotarcie do hotelu. My dopłynęliśmy do portu o 16:30. Recepcja poinformowała nas, że ostatnia łódź hotelowa może ruszyć najpóźniej o godz. 16:00. zalecono nam wciąż lokalną łódź. Tak zrobiliśmy. Natomiast zostaliśmy wysadzeni po drugiej stronie, ponieważ podobno woda była za niska, żeby dopłynąć do plaży hotelowej. Więc my z całym naszym bagażem i dziećmi, umoczeni w wodzie musiliśmy się przedostać z lodzi na brzeg samodzielnie. Następnie zaczekać w mokrych ubraniach na hotelowy transport. Doświadczenie mało ciekawe. Z tym wszystkim dotarcie do pokoju z portu zajęło nam około 2 godzin. Dostaliśmy welcome drink, virgin pina colada. Kolejną chwilę zajęło nam instalacja aplikacji na telefonach, żeby komunikować z recepcją. Łącznie wszystko mocno męczące. Droga powrotna z resortu podobna, z tym że odpłynęliśmy już z plaży hotelowej przy asyscie personelu, więc sami nie musiliśmy nosić walizki w wodzie. Podsumowując, widoki piękne przy przypływie, czytaj ograniczona ilość czasu w ciągu dnia, męcząca droga do resortu, lądowej drogi brak. Na plus malutka zrobiona wioska z sklepami i kilkoma restauracjami. Więc nie jesteś skazany tylko na restauracje hotelowe.

• Ocena dodana: 29 grudnia 2023

Saii Phi Phi 2023
    • Willa typu Deluxe z ogrodem i łóżkiem typu king-size

Śniadania jak na 5 gwiazdkowy hotel słabe, mały wybór jedzenia, kiepskie owoce jak na tajlandie brak mango, marakuji, słabe sztuczne soki z nalewaka brak świeżych soków, ( brak obsługi do stolika ale to już tylko wymóg dla 5 gwiazdek, mnie osobiscie nie przeszkadzało) uwaga transfer hotelowy porażka, rozumiem że trzeba z lodki wychodzić do wody chociaż da się zorganizować pomost, mi to nie przeszkadzało dałem radę, byłem z żoną i małym 3 letnim dzieckiem, musiałem w wodzie do pasa targać walizkę 20 kg plus 15 kg i inne pakunki jak to z malym dzieckiem, potem po dziecko, to powinna robić osoba obsługi hotelu, potem z plaży że 200 metrów na deptak na barku bo plazy kółek ciągnąc sie nie da, sama kobieta z dzieckiem nie dałaby co do zasady rady, hotel powinien o tym fakcie uprzedzić!!! Innymi słowy lepiej wziąć tańszy transfer z lokalsami bo ci są uzyteczni i by pomogli, a hotel wsadzil do łodzi i se człowieku dalej radź słabo jak na 5 gwiazdek

Nowy wyremontowany pokój, basen infinity, basen ratuje bo odpływy przez cały dzień więc plywanie w morzu raczej wykluczone, fajna aplikacja do obsługi pokoju i innych udogodnień, działała, choć z małymi wpadkami, lokalizacja hotelu, piękne widoki. Generalnie nie żałuję decyzji wyboru hotelu, było warto, ale czy bym wrócił to zależy od ceny, bo cena do jakości oderwana chyba od rzeczywistości, ale pieniądze rzecz nabyta :)

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

• Domek Rodzinny z 2 sypialniami

Miło dobre śniadanie , wioska obok

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Domek Rodzinny z 2 sypialniami

Bardzo drogie i przeciętne jedzenie jak na Tajlandię. Przeogromna ilość much i komarów w restauracji z czymś takim spotkałam się tylko w tym hotelu, a jestem w Tajlandii już trzeci raz.

Plaża, możliwość wypożyczenia rowerów, przydatna aplikacja, warto przyjechać do hotelu i nacieszyć się widokami. Smaczne śniadania, dobra kawa. Polecam hotel na maksymalnie 3 noce

• Ocena dodana: 20 marca 2023

• Bungalow typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i ogrodem

Napisze w trzech słowach raj na ziemi !!!

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 17 marca 2023

bajeczny wypoczynek :)
    • Domek Rodzinny z 2 sypialniami

Miejsce jak z bajki :) cisza, spokój, piękna plaża. Wszystkie sprawy załatwia się za pomocą aplikacji - świetna sprawa, zadajesz pytanie przez czat i od razu masz odpowiedź.

• Ocena dodana: 8 lutego 2023

Nic

Wszystko

• Ocena dodana: 24 grudnia 2022

no 1 in Thailand
    • Bungalow typu Deluxe Premium z 2 łóżkami pojedynczymi

wszystko było doskonale

obiekt jest niesamowity, klimatyczny, doskonały dla rodziny z dziećmi, chociaż nie ma przestrzeni typowo dla dzieci to sam teren i plaża jest wystarczająca atrakcją. pobyt tam to rodzaj przygody. domek czysty, przestronny, doskonale urządzony. ogromnym plusem jest hotelowa aplikacja na telefon- leżąc na leżaku zamawiałam zupę dla dziecka i drinka, miałam wszystko podane w 15min, w bardzo dobrej cenie. byliśmy zdecydowanie za krótko! zgubiliśmy airpodsy, obsługa dołożyła wszelkich starań aby je odesłać, jeszcze raz dziękuje!! za płotem rzeczywiście autentyczne, tajskie knajpki na obiad i na drinka. piękne widoki i spokojna okolica. obecnie mój nr 1 hoteli w jakich byłam.

• Ocena dodana: 7 września 2022

Na 100% wrócimy. See you again!!!
    • Bungalow typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i ogrodem

Absolutnie wszystko! Przecudowne miejsce, przemili ludzie, pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera. Personel spełnia wszystkie życzenia i jest na każde zawołanie. Okolica cudowna, spokój i pełen relaks.

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

Przyjemny
    • Bungalow typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i ogrodem

Hotel jak na taki standard i cenę powinien oferować transfer łodzią z przystani, inne hotele niższej rangi miały to w ofercie . Tu trzeba było zapłacić

Piękny obiekt i plaża , bardzo miły personel

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Za duży resort, głośno i tłocznie

Za dużo ludzi, głośno

Domki były ładne

• Ocena dodana: 29 marca 2023

• Willa typu Deluxe z ogrodem i łóżkiem typu king-size

Hotel odizolowany od reszty wyspy. Transport wyłącznie łodzią (ceny ok 1000 bht w dzień i jeszcze więcej w nocy). Ogólnie teren hotelu zadbany ale warto poprawić jakość nawierzchni wokół willi i chodników. Ceny w barze i restauracji nieakceptowalne za oferowaną jakość. Podczas odpływu trzeba przejść ok 200 metrów by znaleźć głębszą wodę.

Hotel willowy w przyzwoitym standardzie. Wille dobrze utrzymane, czyste. Blisko plaży, ładny basen z barem. Dobre śniadania.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 25 listopada 2022

Może najlepszy na Phi Phi, ale zdecydowanie nie 5*...
    • Willa typu Deluxe z ogrodem i łóżkiem typu king-size

Pokojom przydałoby się odświeżenie - są bardzo skromne, wyposażone w podstawowe rzeczy. Widać, że urządzone zostały parę lat temu. Czuć było lekki zapach stęchlizny w pokojach. Zasłony także należałoby wyprać. Oba baseny niestety były brudne przez cały nasz pobyt, tak samo jak plaża. Nie widziałam ani razu, aby pracownicy hotelu czyścili te miejsca. Przy brzegu poza dużą ilością liści, glonów, znajdowało się również dużo śmieci. Hotel może i najlepszy na Phi Phi, natomiast moim zdaniem nie zasługuje na 5 gwiazdek. Infrastruktura ładna, ale brakuje jakości w pokojach oraz czystości w częściach takich jak baseny czy plaża.

Przyjemna lokalizacja, jeśli zależy Ci na relaksie. Ładne położenie hotelu, fajny widok. Bardzo smaczne i urozmaicone śniadania.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 4 września 2022

• Willa typu Deluxe z ogrodem i łóżkiem typu king-size

Jedzenie i drinki bardzo drogie w hotelu , po 18:30 jest nudno śniadania średnie

widoki

• Ocena dodana: 17 lutego 2024