2. Tajlandia – opinie o hotelach

8,7

10,0

• Ocena dodana: 27 grudnia 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i wentylatorem

To mój drugi pobyt w tym miejscu i poprzednim razem oceniłam na 8. Tym razem daje 7 - zarezerowalismy pokój z wentylatorem (najtanszy) i poprzednim razem w takim byliśmy.. teraz był niedostępny i dostaliśmy (w tej samej cenie) z klimatyzacja - to na plus, ale w tym pokoju łóżko nie było już tak wygodne jak w poprzednim i niestety troche śmierdziało z toalety (wina kanalizacji nie braku sprzątania) Jednak to co chce podkreślić to nie rozumiem opinii na 1 patrząc na cenę tego noclegu (płaciłam mniej niż 300thb za noc). W tej cenie nie można oczekiwać luksusów - to jest najtańszy pokój dwuosobowy z prywatna łazienką i śniadaniem w Chiang Mai na booking.com... a i tak zdarzyły mi się gorsze warunki w Tajlandii w wyższej cenie. Jeśli ktoś szuka taniego, czystego miejsca na 1 czy 2 noce to będzie ok. W całkiem niedalekiej odległości do 10 minut jazdy skuterem znajduje się Wiang Kum Kam które polecam odwiedzić i pojeździć po tej części gdzie znajdują się zabytkowe zabudowania i swiatunie

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 17 grudnia 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i wentylatorem

Brak papieru toaletowego Brak mydła czy szamponu (nie liczyłam że w tej cenie będzie, piszę tylko informacyjnie) Trochę głośno od ulicy ale bez przesady, da się normalnie spać

To miejsce jest naprawdę czyste, pokoje są duże, łóżka jak na warunki tajskie wygodne, pokój jest zadbany choć stary. Za te pieniądze powyżej oczekiwań. Jeśli ktoś martwi się że będzie obskurnie, brudno czy śmierdząco to jest w błędzie. W tej cenie jest również śniadanie- 2 tosty, jajko, trochę warzyw, kiełbaska kawa lub herbata. Na jedną czy 2 noce jak najbardziej ok Jest ciepła woda i wifi

Pobyt: grudzień 2022