2. Törökország hotelértékelések
  4. Beldibi hotelértékelések
Törökország Beldibi Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Gyönyörű környezet,hotel…minden!”

• Onkel Resort Hotel Értékelési pontszám: 7,4

„A szállás nagyon szép, sok féle étel közül lehet választani, napközben is lehet enni ha ebéd előtt vagy után éhes lenne valaki, sőt éjfélig levest is lehet enni. Minden alkohol benne van az árban. Az animátorok napközben programokat tartanak, és minden este van valamilyen féle műsor, majd kicsiknek és a felnőtteknek is disco. A partom be lehet fizetni különböző vizisportokra. A móló is hangulatos 🙂minden nap jöttek takarítani és törölközőt cserélni. A személyzet is kedves.”

• CASTLE PARK HOTEL Értékelési pontszám: 7,6

„Isteni ètelek,kivàlò szemèlyzet.Csodàlatos helyen van.”

• Grand Ring Hotel Értékelési pontszám: 8,5

„Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, nagyon finom ételek voltak, közel volt a part, igaz, reggel korán kellett foglalni napozóágyakat. A személyzet, az animátorok, a műsorvezetők nagyon kedvesek és barátságosak voltak, mindenben segítettek, amiben tudtak. Hihetetlen vendégszeretetük van, mi 8-an mentünk nagycsaládosan, volt velünk a másfél éves kislányunk is, körberajongták a dolgozók. Szuper volt minden, visszatérnénk ebbe a hotelbe a jövőben, nehéz szívvel jöttünk haza. Gyerekek, felnőttek megtalálják a nekik való programokat, első olyan nyaralásunk volt, ahol gyakorlatilag nem mentünk felfedezni a környező városokat és látnivalókat, mert annyira pihentető volt minden szempontból a hotel, nem is volt igényünk messzebbre menni, egész nap szórakoztató játékok voltak, gyereknek játszótér, játszóház, felnőtteknek csapatjátékok, koktélbár...esténként színvonalas műsorok voltak. Ajánlani tudom pároknak, családoknak egyaránt!”

• More Hotel Értékelési pontszám: 6,6

„Közel a strand ,tiszta.”

• Terko hotel pansiyon Értékelési pontszám: 8,6

„Szinte teljesen új, tágas szobák, kényelmesen elfért 3 fő is. Az udvari közös használatú konyha szuper megoldás a tágas étkező résszel. Nagyon közel van a tengerpart, ahol ingyenesek a napozóágyak.”

• Onkel Resort Hotel Értékelési pontszám: 7,4

„Gyönyörű volt az egész szálloda. Kiváló ételek és barátságos személyzet. Minden este volt valamilyen program. Imádtam minden percét!”