2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про готелі
  4. Чирали: відгуки про готелі
Туреччина Чирали Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Portalimo Lodge Hotel - Adult Only +12 Оцінка за відгуками: 9,8

“Сподобалось все. Був такий стан наче ти приїхав до своїх родичів які живуть за містом і відпочиваєш у них декілька днів , дякуємо за гостинність господарям. Рекомендую для тих хто хочете побути в тиші та спокої..“

• Kimera Lounge Boutique Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 9,4

“Сподобалось все за чим ми сюди приїхати Ми друге в цьому готелі, була багато де в Туреччині , але це особливе місце! Тиша , природа , еко вайб , Сервірований турецький сніданок + меню на вибір смачних гастро -страв СПА з шикарним хамамом з якісним паром Смачні кафе на території Олива на вході це скарб Цей готель дарував можливість, бути поряд з розкішними садом та віковими оливковими деревами Море в цьому регіоні теж особливе, обожнюю це місто та його природу“

• Palm Konak Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Чарівний сімейний готель. Чудові люди, привітний персонал. Дуже смачні, здорові сніданки у саду. Хто хоче спокійного відпочинку з прекрасним морем оточеним горами, це місце прекрасний вибір. Обов'язково повернемося. Прекрасне співвідношення ціна якості. Рекомендую.“

• Apella Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Сніданки смачні, різноманітні. Але дуже рідко були фрукти і тільки кавун. Кавовий апарат зʼявився під кінець подорожі (перебувала 8днів)“

• Apella Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“На першому місці це ресторан і дуже професійний Шеф Кухар ресторану , все , що замовляли було дуже смачно . Просторі бунгало ,все нове , прибирали і міняли рушники раз на два дні , озеленена територія , приємний і привітний персонал та власник готелю , єдине , що не має сушилок для рушників .“

• Palm Konak Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудове місцерозташування. Завжди смачні сніданки. Дуже гостинні господарі“