Törökország Göreme Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Stone House Cave Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„Szépen berendezett, nagy szobák, kényelmes ágyak, nagy, modern fürdőszoba, segítőkész és rugalmas vezetőség, személyzet, nagyon jó saját étterem. Központi elhelyezkedés. Minden szuper volt!”

• Erenbey Cave Hotel Értékelési pontszám: 9,5

„A hotel tiszta volt és szép. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon jó helyen helyezkedik. Lehet látni a teraszról a ballonokat is. ”

• Ufuk Hotel Pension Értékelési pontszám: 8,7

„A személyzet nagyon segítőkész, mindennel nagyon elégedett voltunk. Nagyon ajánlott. ”

• Dervish Cave House Értékelési pontszám: 9,2

„Nagyon sokat tanulhatunk mi magyarok a török vendéglátásról. Nemcsak mi, hanem a magát fejlett Nyugat Európaként definiáló országok vendéglátása is. Tavaly Írországban, Dublinban egy négycsillagos belvárosi hotelben addig nem nézhettem a szobát amíg ki nem fizettem az egész összeget, mi több, az esetleges járulékos veszteségek biztosítékaként még 30 napra zárolták a már kifizetett szoba árát. Itt ilyet nem tapasztal az ember. MInden a vendégért van. Kezdve fogadtatástól, folytatva azzal, hogy az időjárás miatt elmaradt programot - amit előre kifizettünk bankkártyával - zsebből készpénzben fizeti vissza a szálloda tulajdonosa, elnézést kérve azért, amiről Ő nem tehet. Úgy kellett rábeszélni, hogy legalább a szállás árát tartsa meg, hiszen mi ekkor már második napja laktunk ott, de még nem fizettünk semmit. Kifogástalan a reggeli, a környezet pedig álomszép. A kertben lehet reggelizni, ahonnan csodálatos kilátás a városra, a világon csak erre a térségre jellemző természeti, építészeti remekművekre. A helyi szokások miatt nem minden étteremben lehet alkoholt kapni ( este, egész nap gyaloglás, sziklamászás után 35 fokban meg tud inni az ember egy-két sört ), azonban külön kérés nélkül készséggel ajánlanak olyan éttermet, ahol a vacsora mellé nemcsak teát, kávét vagy üdítőitalt lehet rendelni. Az ár a szolgáltatás szinvonaláshoz képest jelképes, a tulajdonos, igazi úriember, a szó klasszikus értelmében. Semmi nem utal a keleti kereskedelmi kulturában néhol előforduló nyomulásra, erőszakosságra. Kifogástalan hely minden szempontból, csak ajánlani lehet.”

• Aren Cave Hotel and Art Gallery Értékelési pontszám: 9,7

„Rusztikus, különösen jó érzékkel, kerámiákkal díszített szobák, és szállodai előtér. Kiváló személyes kapcsolattartás a menedzsmenttel.”

• Karadut Cave Hotel Értékelési pontszám: 9,4

„Minden a helyén van,gondos a tulajdonos,a reggeli kiváló,autentikusan török.”

• Goreme Cave Rooms Értékelési pontszám: 8,5

„A hotel a központban, a főútról közvetlenül letérve egy kis utcában található, nagyon jó, nyugodt helyen. A parkolás a hotel előtt ingyenesen megoldható. A reggeli nagyon finom, a tetőteraszon lehet elfogyasztani. (Tea, tej, gyümölcslé, felvágottak, sajtok, olajbogyó, lekvár, gyümölcsök stb.) A tetőteraszról nagyon szép kilátás nyílik, hajnalban lehet csodálni a hőlégballonokat. A szobában minihűtő és ventillátor is van.”

• Charming Cave Hotel Értékelési pontszám: 9,9

„Családias kis szálloda , kedves személyzettel. Gyönyörű kilátás .A teraszról látni a hőlégballonokat.Kitűnő reggeli , házias , tradicionális ételek. Közelben jó éttermek vannak.”

• Angel Cave Suite Értékelési pontszám: 9,4

„Minden tökéletes volt, bőséges reggeli, a szoba hatalmas, kényelmes és olcsó volt. A személyzet kedves,segítőkesz. Cappadocia pedig gyönyörű 😀”

• Mysterious Cave Suites Értékelési pontszám: 8,7

„Kiválló elhelyezkedés, előzékeny személyzet, rusztikus környezet. Ettől jobb nem is lehetett volna.”

Göreme 30 legjobb szállodája

39 473 Booking.comos hotelértékelés alapján