2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про готелі
  4. Мерсін: відгуки про готелі
Туреччина Мерсін Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Eniza Hotel Оцінка за відгуками: 7,1

“Все було супер !!! Поблизу багато кафе та ресторанів , особливо сподобався італійський ресторан Amalfi, рекомендую відвідати . Також захотілось нам поїсти о перші ночі , на рецепції відгукнулись на наше прохання та замовили нам їжу ) близько до набережної . Ліжко дуже зручне , особливо порадував сан вузол, класний напір води , великі обьєми засобів гігієни , а не ці ліліпути) Сніданок різноманітний на будь який смак , все свіже та смачне )“

• Dostlar Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Чистота номеру, привітний персонал, наявність місць для паркування авто. Телевізор ловить багато каналів, в тому числі українських.“

• Vm Resort Otel Mersin Оцінка за відгуками: 6,8

“Персонал готелю дуже дружелюбний: намагався допомогти із нашими запитами. Гарний балкон великий, комфортні ліжка. Дуже сподобався сніданок.“

• BN Hotel Thermal & Wellness Оцінка за відгуками: 9,7

“Вражена місцем, чистотою, персоналом. Все було чудово . Відпочинок запам’ятаємо надовго. З дітьми дуже зручно перебувати в отелі, дитячі кімнати, програма. Є велосипеди для використання“

• Nobel Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий готель. Гарний сервіс“

• Sultan Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Типово привокзальний готель номери вже давно потребують реставрації Персонал привітний, є власна парковка“

• Forum Suite Otel Оцінка за відгуками: 8,2

“Гарний сніданок“

• Mersin Vip House Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Не дивлячись на те що це житлова квартира яка здається під номер, прямо в під'їзді є стійка з представником, який допомагає заселитися. Загалом номер дуже просторий, є все необхідне для приготування їжі. Навіть пральна машина на балконі :) Поруч з будівлею багато магазинів, місця для стоянки, набережна в 5 хв пішки. Загалом відмінний номер як не для туристичного міста!“

• Aktas Hotel Оцінка за відгуками: 6,9

“Особливо нічого і не сподобалося. Сніданок входить у вартість“

• Hostapark Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже чисто та охайно.“