ŞEHSUVAR BEY MAH. KÜRKÇÜ KUYUSU SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 201 FATİH/ İSTANBUL 13, Fatih, 34130 Stambuł, Turcja
Nr 929 z 2 507 hoteli w mieście Stambuł
Wybór GościNa podstawie 14 opinii o hotelu
8,4Czystość
8,3
Komfort
8,4
Lokalizacja
8,8
Udogodnienia
8,2
Personel
9,3
Stosunek jakości do ceny
8,6
Bezpłatne WiFi
9,3
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 14
Ocena dodana: 10 maja 2026
Mario
PolskaŁazienka do poprawy
Hotel położony w dobrym punkcie komunikacyjnym, w dość bliskiej odległości od 2 słynnych meczetów. Okolica na pewno nie jest instagramowa:-) ale bardzo fajnie zobaczyć przy tej okazji inny Stambuł niż tylko szlaki turystyczne. Dużo restauracji , barów i sklepików tuż obok.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 20 kwietnia 2026
Paweł
PolskaKłopotliwa okolica, w budynku na przeciw w nocy czasem jest włączany generator co momentami przeszkadzało w śnie.
Dobry hotel, miła obsługa, bardzo czysto, codzienne sprzątane pokoje. Smaczne śniadanie mimo małego wyboru. 15 minut spacerem do Hagia Sophia, ogólnie pozytywne odczucia.
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 17 marca 2026
Beata
IrlandiaPokój średnio czysty i ciemny. Spędziliśmy w hotelu 6 nocy i dzień przed wyjazdem został posprzątany i wymienione ręczniki.
Dobra lokalizacja jeśli chodzi o lokalne tanie jedzenie z dala od turystycznego zgiełku. W ciągu 15-20 min można dotrzeć na piechotę do Błękitnego Meczetu, 2 min od stacji kolejowej. Obsługa hotelu uprzejma, śniadanie ok, ale bez szału.
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 29 września 2025
Rafał
Polskaśniadanie, częsty brak cieplej wody, brak ciśnienia w kranach
lokalizacja
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 14 czerwca 2025
Nina
Polska- było pozornie czysto (na pierwszy rzut oka super, ale wystarczy się chwilę bliżej przyjrzeć, żeby: okna były super brudne, firanki brudne i poplamione, w łazience grzyb na płytkach, wokół wanny w pokoju również, spuchnięta, nierówna podłoga od wilgoci, grzyb na ścianie zasłonięty pufą) - kiepska kawa (bez smaku) - szkoda, bo Turcja jednak słynie z kawy - mocno słychać sąsiadów z pokojów obok
świetna lokalizacja, przemiły, pomocny personel, wygodne łóżko, cudny widok z okien na morze, dach do dyspozycji gości, z którego również widok na panoramę miasta jest zjawiskowy, smaczne śniadania, dobre wygłuszenie okien po ich zamknięciu jak na lokalizację przy torach i trzypasmowej, ruchliwej drogi
Pobyt: maj 2025




Ocena dodana: 14 czerwca 2025
Dominik
PolskaŚniadania bardzo słabe. Dania w podgrzewaczu które powinny być ciepłe były zawsze zimne. Jeżeli macie opcję rezerwacji bez śniadania, zróbcie to. Na mieście zjecie lepsze za podobną cenę. Były też problemy z wifi w pokoju, po zgłoszeniu pan z recepcji resetował router i działało, lecz było to trochę irytujące. Pleśń w lodówce
Blisko do komunikacji miejskiej, można z przesiadką wszędzie dojechać. Wanna z hydromasażem w pokoju zawsze na plus. Dookoła dużo restauracji.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 27 lipca 2024
Ireneusz
PolskaW pokojach nie ma telefonu, którym w razie potrzeby moznaby było wykonać połączenie z recepcją. Pokoje nie są codziennie sprzątane. Zapomniano nam dać papier toaletowy i musieliśmy prosić na recepcji o papier, w pokoju wszystko słychać co się dzieje na korytarzu
Obiekt czysty, bardzo miła obsługa, dobre śniadania
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 20 kwietnia 2026
Agnieszka
PolskaNa pewno nie jest to hotel dla osób niepełnosprawnych, jak większość w tej okolicy. Bruk, brak chodników. To jest tylko informacja a nie negatywna uwaga. Hotel wymaga pewnych prac wykończeniowych, ale pokój był czysty. Za oknem słychać ruch uliczny.
Super lokalizacja. Odległość do metra czy głównych atrakcji turystycznych w zasięgu spaceru (12 minut metro, 20 minut Błękitny Meczet). Bardzo smaczne śniadania. Byłyśmy 4 noce i śniadania były urozmaicone i bardzo smaczne. Wygodne łóżko.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 19 lutego 2026
Katarzyna
PolskaByliśmy w hotelu w grudniu podczas mojej operacji. Cudowna obsługa, z tak miłymi i pomocnymi osobami się jeszcze nie spotkałam podczas wszystkich swoich podróży. Czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Pracownicy kochają koty, dbają o nie i karmią co dla nas jest szczególnie ważne. Bardzo dziękujemy za pobyt i słodycze na pożegnanie!
Pobyt: grudzień 2025
Ocena dodana: 5 września 2025
Barbara_jk
PolskaTo miejsce to jakaś podróbka hotelu. Pościel i ręczniki wyjęte chyba z pobliskiego kosza na śmieci. W pokoju i łazience smród kanalizacji, rozwalona deska sedesowa. Wszechobecny brud. Woda pod prysznicem ledwo kapała. Śniadanie obrzydliwe, wszędzie muchy. Pieczywo w klejącym się od brudu koszyku. Słabe wi-fi. Jedno wielkie nieporozumienie. Nie dajcie się zwieść zdjęciom.
Moment opuszczenia hotelu.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 1 sierpnia 2025
Aleksandra
PolskaJedyny minus to kiepskie śniadanie. Dość ograniczony wybór, po 9 rano w zasadzie pozostawał chleb z serem. Ale za to kawa bez ograniczeń przez cały dzień.
Najlepsza jest lokalizacja - na stare miasto albo piechotą, albo kolejką, która ma stację 50 metrów od hotelu. Pokoje są bardzo komfortowe, choć małe (ale to stary budynek, nie można oczekiwać wielkich przestrzeni). Ogromną zaletą jest dostępny dla gości taras na dachu z widokiem na cieśninę i port. Po zmroku - cudowne miejsce, żeby oglądać widoki i popijać wino. Panowie z recepcji mega pomocni, nie sądzę, żeby w dużym hotelu ktoś z TAKĄ uwagą zajmował się gośćmi. Indywidualne podejście to ogromna zaleta.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 28 kwietnia 2024
Przemysław
PolskaHotel ma świetną lokalizację, pokoje są czyste, małe ale bardzo komfortowe. Na najwyższą ocenę zasługuje obsługa hotelu, są niezwykle mili i pomocni
Pobyt: kwiecień 2024
Ocena dodana: 11 maja 2025
Dawid
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: maj 2025
wyświetlono 1 – 14
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego