Ukrajna Beregdéda Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Villa Lamperti Értékelési pontszám: 8,5

„Csöndes tópart, nyugalom, csodás kilátás”

• Вілла Ноїв Ковчег Még nincsenek értékelések

„A reggeli nem volt nagy mennyiség, de az ételek amit kaptam, táplálóak voltak, így az ebédre nem is volt szükségem. Sajnos a szálloda vezető hölgy nem ismerte a magyar nyelvet, a kommunikációnk ezért az Én nagyon gyenge orosz nyelvtudásomra támaszkodott. A lényeget végül is sikerült egyeztetnünk, de aki oda utazik, annak hasznos ha van ukrán nyelvtudása, vagy olyan személlyel utazik aki érti és beszéli a nyelvet. De az orosz nyelv segítségével is jól el lehet boldogulni. Egyáltalán nem éreztem semmilyen ,,ellenséges megnyilvánulást", annak ellenére, hogy a jelenlegi politikai helyzetből adódhatna. Azt gondolom, hogy ez a szálloda nagyon korrekt a vendégeivel, attól függetlenül, hogy a vendég milyen állampolgárságú. Mint általában lenni szokott, ennek a szállodának is vékonyak a szobákat elválasztó falai, ezért ha vannak a szomszédos szobában, akkor sajnos halljuk egymást. A legfelső emeletnek sajnos közös a terasza, ami azért rossz, mert egyszerre három szoba nyilik rá. Ez sajnos a többiek beszélgetése miatt, főleg az esti órákban zavaró, arról már nem is beszélve, hogy a dohányzó vendégek, zavarják a nemdohányzó vendégeket a közös teraszon. Nekem ugyan nem volt most rá szükségem, de aki melegebb időszakban foglal helyett ebben a szállodában, készüljön fel rá, hogy nincs a szobákban beépített légkondicionálás. A mobil klímákkal kapcsolatosan nincs információm. Még októberben is vannak ott szúnyogok, erre oda kell figyelni! A televízió és az internetszolgáltatás jó minőségű, de sajnos csak ukrán nyelvű adók nézhetőek, ami azért nem kellemes, hiszen ott még a magyar nyelvű adások is foghatóak lennének. Van parkolási lehetőség az udvaron. Az autó utak borzalmas minőségűek, nagyon oda kell figyelni! A szoba és az ágy nagyon kényelmes, de aki teheti, inkább első emeleti szobát válasszon, mert ott nincs közös terasz. Azért nem kellemes, ha az embertől két méterre beszélgetnek és dohányoznak idegenek ..”

Beregdéda 3 legjobb szállodája

252 Booking.comos hotelértékelés alapján