1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. USA – opinie o hotelach
  3. Floryda – opinie o hotelach
  4. Orlando – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Orlando Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam”

• „Lokalizacja , przestrzeń , wyposażenie , czystość ”

• „Ładne lobby i basen podgrzewany ”

• „Kolejny raz w tym resorcie i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Pokoje odnowione, czyste, codziennie sprzątane. W pełni wyposażona kuchnia, pralka, suszarka do ubrań etc. Tym razem byliśmy w tym hotelu 9 dni, więc jakość pokoju, czystość i wyposażenie apartamentu jeszcze bardziej były dla nas istotne. Na terenie kompleksu są trzy baseny, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie - baseny dla dzieci, basen z głośniejszą muzyką, basen bez muzyki, spokojny, cichy. Na miejscu jest restauracja, bary, sklepik. Fajna strefa grillowa, która była codziennie dokładnie sprzątana. Można skorzystać z dodatkowych opcji jak golf, łowienie rybek, pływanie rowerami wodnymi.”

• „Lokalizacja jest OK, jesli ma sie samochod. Spokojna okolica.”

• „- bardzo dobrze działające WiFi - szybki przejazd autobusem publicznym z lotniska (bilet za 2 $, ok 15 minut) - wygodny pokój 1-osobowy, prywatna łazienka i ogromne łóżko - na wyposażeniu żelazko, czajnik, kawa, herbata, TV - na śniadanie kawa, herbata, różne soki, natomiast jeśli chodzi o konkret to minus - szybki check-in oraz check-out bez kaucji - blisko do stacji benzynowej oraz sporo restauracji w okolicy”

• „tak”

• „Duży apartament z aneksem kuchennym, rewelacyjny basen z podgrzewaną wodą”

• „bardzo czysto, przyjemny zapach w pokoju, bardzo wygodne łóżka, głęboki basen”

• „Rewelacyjne położenie !! Kolacja w cenie !! Czysto !! Darmowe transfery do atrakcji Universal studio !!”

30 najlepszych hoteli w mieście Orlando

na podstawie 336 965 opinii na Booking.com