Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu Bad Sulca

Unesite željene datume da biste videli najnovije cene i ponude za hotele na destinaciji Bad Sulca

Odabir broja jedinica i gostiju

Bad Sulca – 19 hotela i smeštaja

Filter:

Broj zvezdica
Ocena gostiju

Hotel an der Therme Bad Sulza

Hotel u gradu Bad Sulca

Entry to the Toskana Therme spa resort is included from 2 p.m. on the day of arrival, but not on the day of departure.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 608 recenzija
Cena od
MXN 3.657,96
1 noćenje, 2 odraslih

Ferienwohnung Bad Sulza

Bad Sulca

Ferienwohnung Bad Sulza je smeštajni objekat sa pogledom na vrt, koji smešten je u gradu Bad Sulca, na 28 km od znamenitosti Geteov memorijal i 28 km od znamenitosti Zgrada Jen.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 55 recenzija
Cena od
MXN 2.384,33
1 noćenje, 2 odraslih

Dach-Maisonette "Villa Karola" an der Therme

Bad Sulca

Dach-Maisonette "Villa Karola" an der Therme je smeštajni objekat sa pogledom na vrt, koji nalazi se u gradu Bad Sulca, na 28 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss i 28 km od znamenitosti Zgrada Jen.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,1
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 27 recenzija
Cena od
MXN 3.357,94
1 noćenje, 2 odraslih

Feriendorf Slawitsch

Bad Sulca

Objekat Feriendorf Slawitsch, koji se nalazi u gradu Bad Sulca, nudi smeštaj sa besplatnim WiFi internetom i flat-screen televizorom, kao i vrt i terasu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 542 recenzije
Cena od
MXN 1.788,25
1 noćenje, 2 odraslih

Traumparadies

Bad Sulca

Objekat Traumparadies nudi smeštaj, restoran, vrt, terasu i bar i nalazi se na 28 km od znamenitosti Geteov memorijal.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 194 recenzije
Cena od
MXN 2.384,33
1 noćenje, 2 odraslih

Köllners Stadtjuwel

Bad Sulca

Objekat Köllners Stadtjuwel se nalazi u gradu Bad Sulca, na 27 km od znamenitosti Geteov memorijal i 27 km od znamenitosti Zgrada Jen, a nudi terasu, besplatan WiFi i pogled na grad.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 26 recenzija
Cena od
MXN 2.304,86
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel und Restaurant Rittergut Kreipitzsch

Naumburg (U blizini grada Bad Sulca)

Objekat Hotel und Restaurant Rittergut Kreipitzsch, koji je smešten u gradu Naumburg, na 26 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss, u ponudi ima smeštaj sa vrtom, privatnim parkingom i terasom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 362 recenzije
Cena od
MXN 2.107,16
1 noćenje, 2 odraslih

Ölmühle Eberstedt

Eberstedt (U blizini grada Bad Sulca)

Ölmühle Eberstedt is located in Eberstedt and features a terrace and restaurant. The accommodation offers a children's playground, a shuttle service, while a bicycle rental service is also available.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 313 recenzija
Cena od
MXN 2.837,36
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Weimarer Berg

Apolda (U blizini grada Bad Sulca)

Located on the outskirts of Apolda in Thuringia, this hotel offers rooms with free WiFi, flat-screen TVs and balconies. Free private parking is available.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 793 recenzije
Cena od
MXN 1.569,69
1 noćenje, 2 odraslih

Flair Hotel Villa Ilske

Bad Kösen (U blizini grada Bad Sulca)

This historic Art Nouveau hotel seduces you with unique views of the spa resort and wine town of Bad Kösen Enjoy the comfortably appointed rooms and your hosts' friendly service. After breakfast, tak...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 111 recenzija
Cena od
MXN 3.000,29
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 19 hotela u gradu Bad Sulca

Najčešće rezervisani hoteli u gradu Bad Sulca i u okolini tokom proteklog meseca

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Bad Sulca

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 608 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Apolda

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 793 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Eberstedt

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 313 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Bad Kösen

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,5
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 339 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Naumburg

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 224 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Auerstedt

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 292 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Naumburg

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 362 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Bad Kösen

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,5
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 165 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Bad Kösen

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 111 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Eckartsberga

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,2
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 14 recenzija

Najbolji hoteli sa doručkom u u gradu Bad Sulca i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 292 recenzije

Objekat Resort Schloss Auerstedt se nalazi u gradu Auerstedt, na 27 km od znamenitosti Tifurt vila i park i 28 km od znamenitosti Geteov memorijal.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 313 recenzija

Ölmühle Eberstedt is located in Eberstedt and features a terrace and restaurant. The accommodation offers a children's playground, a shuttle service, while a bicycle rental service is also available.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 362 recenzije

Objekat Hotel und Restaurant Rittergut Kreipitzsch, koji je smešten u gradu Naumburg, na 26 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss, u ponudi ima smeštaj sa vrtom, privatnim parkingom i terasom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,5
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 339 recenzija

Surrounded by forest and vineyards, situated on beautiful southern slopes with a view of the spa town of Bad Kösen, this 3-star hotel awaits you with its own outdoor pool.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 111 recenzija

This historic Art Nouveau hotel seduces you with unique views of the spa resort and wine town of Bad Kösen. Enjoy the comfortably appointed rooms and your hosts' friendly service.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 204 recenzije

Objekat Pension Kreisel, koji je smešten u gradu Bad Kösen, na 32 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss, u ponudi ima smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom, terasom i sadržajima za pripremu...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 247 recenzija

Objekat Gasthaus Stadt Bad Sulza, koji je smešten u gradu Bad Sulca, na 27 km od znamenitosti Geteov memorijal i 27 km od znamenitosti Zgrada Jen, u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,2
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 20 recenzija

Objekat Ferienwohnungen am Weinberg Bad Sulza, koji se nalazi u gradu Bad Sulca, u regiji Tiringija, nudi smeštaj sa besplatnim WiFi internetom i besplatnim privatnim parkingom.

Povoljni hoteli u u gradu Bad Sulca i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,7
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6 recenzija

Objekat SaaleRast - Ferienwohnung in Camburg an der Saale - ruhig & naturnah, 200 m zum Saaleradweg se nalazi u gradu Dornburg, na 29 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss i 29 km od znamenitosti...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 793 recenzije

Located on the outskirts of Apolda in Thuringia, this hotel offers rooms with free WiFi, flat-screen TVs and balconies. Free private parking is available.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,1
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 37 recenzija

Objekat Grünes Haus Dornburg u ponudi ima smeštaj sa pogledom na grad, besplatan WiFi i besplatan privatni parking, a smešten je u gradu Dornburg, na samo 19 km od znamenitosti Planetarijum Zeiss.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 47 recenzija

Objekat Ferienwohnung Heinel je smešten u gradu Bad Sulca, na 27 km od znamenitosti Zgrada Jen i 27 km od znamenitosti Optički muzej Jena, u oblasti pogodnoj za biciklizam.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 17 recenzija

Objekat Tinyhaus Wolkenlos Familie Hamdorf se nalazi u gradu Bad Sulca, na 27 km od znamenitosti Geteov memorijal i 27 km od znamenitosti Zgrada Jen, a u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi...

Objekat Altes Kontor u gradu Bad Sulca nudi smeštaj sa besplatnim WiFi internetom, a udaljen je 28 km od znamenitosti Zgrada Jen, 28 km od znamenitosti Optički muzej Jena i 28 km od znamenitosti...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 3 recenzije

Objekat Ferienwohnung Bacchus u ponudi ima smeštaj u gradu Bad Sulca sa besplatnim WiFi internetom i pogledom na bazen, kao i sezonski bazen na otvorenom, vrt i terasu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 4 recenzije

Objekat Tiny Haus nudi besplatan WiFi i sezonski bazen na otvorenom, a udaljen je 30 km od znamenitosti Geteov memorijal i 30 km od znamenitosti Zgrada Jen.

Više mesta za istraživanje, više načina da se ide