Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu Baile Herkulane

Unesite željene datume da biste videli najnovije cene i ponude za hotele na destinaciji Baile Herkulane

Odabir broja jedinica i gostiju

Baile Herkulane – 127 hotela i smeštaja

Filter:

Broj zvezdica
Ocena gostiju

Pensiunea JOJO Imperial Resort&Spa

Hotel u gradu Baile Herkulane

Objekat Pensiunea JOJO Imperial Resort&Spa, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 33 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa sezonskim bazenom na otvorenom, besplatnim privatnim...

D
Dacili
Od
Srbija
Prostrana i cista soba, velika terasa. Obezbedjeni bade mantili i peskiri za bazen. Bazeni besprekorno cisti. Internet je radio odlicno. Obezbedjen parking. Dorucak i vecera odlicni. Osoblje ljubazno i uvek na usluzi.
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 400 recenzija
Cena od
NOK 1.217,65
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Versay

Hotel u gradu Baile Herkulane

Objekat Hotel Versay, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 36 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa zajedničkim salonom, besplatnim privatnim parkingom, terasom i barom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 417 recenzija
Cena od
NOK 1.007,71
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Artemis

Hotel u gradu Baile Herkulane

Objekat Hotel Artemis, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa sezonskim bazenom na otvorenom, besplatnim privatnim parkingom, terasom i barom.

M
Mirkovic
Od
Srbija
Dobar i udoban smestaj. Dobra lokacija.
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 267 recenzija
Cena od
NOK 797,77
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Golden Spirit

Hotel u gradu Baile Herkulane

Smeštajni objekat Hotel Golden Spirit nudi vrt, zajednički salon, terasu i bar u gradu Baile Herkulane. Ovaj hotel sa 3 zvezdice nudi ostavu za prtljag i besplatan WiFi.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 119 recenzija
Cena od
NOK 835,14
1 noćenje, 2 odraslih

Complex Turistic Central

Hotel u gradu Baile Herkulane

Objekat Complex Turistic Central sa 3 zvezdice smešten je u gradu Baile Herkulane, a nudi smeštajne jedinice sa sopstvenim balkonima.

M
Marina
Od
Srbija
Boravili smo u ovom hotelu par dana i mogu reći da je sveopšti utisak odličan. Hotel se nalazi na lepom mestu. Vlasnici su mladi ljudi izuzetno ljubazni i vredni. Restoran se nalazi u sklopu hotela i hrana je vrlo ukusna.... U prizemlju se nalaze bazeni sa toplom vodom i djakuzijem za opuštanje.... Stekla sam utisak da je hotel u procesu renoviranja, ali je sve bitno odradjeno. Sobe su prostrane, tople i čiste. Sigurno će biti naš izbor kada ponovo budemo dolazili u banju.
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 272 recenzije
Cena od
NOK 839,76
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Domogled

Hotel u gradu Baile Herkulane

Smešten na 1 km od centra grada Baile Herkulane i reke Černe, hotel Domogled raspolaže restoranom i spa centrom. Besplatan WiFi je dostupan u zajedničkim prostorijama.

M
Marina
Od
Srbija
Kao i uvek, u Domogledu nam je bilo prijatno, toplo i cisto. Cesto boravimo u njemu i iskustvo je uvek na nivou ocekivanja.... Topla preporuka za hotel!
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 311 recenzija
Cena od
NOK 755,79
1 noćenje, 2 odraslih

Pensiunea Floriana

Hotel u gradu Baile Herkulane

Objekat Pensiunea Floriana, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom, zajedničkim salonom i terasom....

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,6
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 27 recenzija
Cena od
NOK 367,40
1 noćenje, 2 odraslih

Casa Decebal

Baile Herkulane

Objekat Casa Decebal, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 40 km od znamenitosti Rock Sculpture of Decebalus, u ponudi ima smeštaj sa vrtom i besplatnim WiFi...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,9
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 105 recenzija
Cena od
NOK 734,79
1 noćenje, 2 odraslih

Casa Princess

Baile Herkulane

Objekat Casa Princess, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 39 km od znamenitosti Rock Sculpture of Decebalus, nudi smeštaj sa vrtom, terasom i besplatnim...

S
Stepanovic
Od
Srbija
Jako čist objekat. Osoblje je izuzetno fino.
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 118 recenzija
Cena od
NOK 503,86
1 noćenje, 2 odraslih

Casa Anne

Baile Herkulane

Objekat Casa Anne, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 31 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa besplatnim biciklima, besplatnim privatnim parkingom i vrtom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,8
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 189 recenzija
Cena od
NOK 440,88
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 127 hotela u gradu Baile Herkulane

Najčešće rezervisani hoteli u gradu Baile Herkulane i u okolini tokom proteklog meseca

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 272 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 417 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 267 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 311 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 400 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,6
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 27 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 119 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,7
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 253 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 117 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Baile Herkulane

Hoteli u centru grada Baile Herkulane

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,9
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 13 recenzija

Smeštajni objekat Apartament Venus nudi besplatan WiFi, terasu i klima-uređaj, a smešten je u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 39 km od znamenitosti Rock Sculpture of...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 311 recenzija

Smešten na 1 km od centra grada Baile Herkulane i reke Černe, hotel Domogled raspolaže restoranom i spa centrom. Besplatan WiFi je dostupan u zajedničkim prostorijama.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,3
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 151 recenzija

Objekat Pensiunea Pinul Negru, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom i besplatnim privatnim parkingom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,7
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 56 recenzija

Smeštajni objekat Apartament Central Băile Herculane nudi besplatan WiFi, zajednički salon i klima-uređaj, a smešten je u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 40 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2.077 recenzija

Baile Herculane’s Bacolux Diana, Herculane enjoys natural surroundings in a large forested area. Located a 2-minute walk from Cerna River, the property is just 250 metres from the town centre.

Apartment in Baile Herculane je smeštajni objekat sa pogledom na vrt, koji smešten je u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 40 km od znamenitosti Rock Sculpture of Decebalus.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 39 recenzija

Objekat Casa Crina, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa sezonskim bazenom na otvorenom, besplatnim privatnim parkingom, vrtom i...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.724 recenzije

Bacolux Afrodita, Herculane is set at the feet of Domogled Mountains, in the centre of Baile Herculane, an area renown for its mineral waters.

Povoljni hoteli u u gradu Baile Herkulane i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 69 recenzija

Objekat Casa Anca, koji ima sezonski bazen na otvorenom, vrt, terasu i besplatan WiFi, smešten je u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I i 40 km od znamenitosti Rock Sculpture...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 31 recenzija

Objekat Cazare Herculane je smešten u gradu Baile Herkulane, u regiji Caraş-Severin i ima balkon. Ovaj smeštaj nudi flat-screen televizor sa kablovskim kanalima i kuhinju.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,2
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 12 recenzija

Pensiunea Paradis features air-conditioned accommodation in Băile Herculane. Private parkingis is available on site.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 272 recenzije

Objekat Complex Turistic Central sa 3 zvezdice smešten je u gradu Baile Herkulane, a nudi smeštajne jedinice sa sopstvenim balkonima.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 125 recenzija

Objekat Pensiunea La Dolce Vita, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 33 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa sezonskim bazenom na otvorenom, besplatnim privatnim parkingom, vrtom i...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,8
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 41 recenzija

Objekat Mim's Home je smešten u gradu Baile Herkulane, na 32 km od znamenitosti Iron Gate I i 38 km od znamenitosti Rock Sculpture of Decebalus, a u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom,...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 35 recenzija

Objekat Apartament Băile Herculane cu vedere la munte, udaljen oko 38 km od znamenitosti Rock Sculpture of Decebalus, u ponudi ima smeštaj sa balkonom, kao i pogled na reku.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Smeštajni objekat Apartament cu 2 Camere cu Băi Private Bucatarie Comună nudi besplatan WiFi, a nalazi se u gradu Baile Herkulane, na 32 km od znamenitosti Iron Gate I i 38 km od znamenitosti Rock...

Najbolji hoteli sa doručkom u u gradu Baile Herkulane i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,5
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 152 recenzije

Objekat Pensiune Safrane, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 32 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom i terasom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 12 recenzija

Objekat Pinul Negru, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom i terasom. Sve jedinice uključuju balkon.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 204 recenzije

Objekat Pensiunea JOJO2, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa sezonskim bazenom na otvorenom, besplatnim privatnim parkingom, fitnes centrom i...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 173 recenzije

Objekat Casa Golopența, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi pogled na planinu. Smeštaj u ponudi ima recepciju koja radi non-stop, kao i besplatan WiFi.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,9
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 11 recenzija

Objekat Pensiunea Argus, koji se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, nudi smeštaj sa zajedničkim salonom, besplatnim privatnim parkingom, terasom i sadržajima za...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,6
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 55 recenzija

Objekat Linen Tree Apartment, udaljen oko 34 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa balkonom i aparatom za kafu, kao i pogled na planinu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 83 recenzije

Objekat Pensiunea casa Sia, koji je smešten u gradu Baile Herkulane, na 34 km od znamenitosti Iron Gate I, u ponudi ima smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom, terasom i barom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 33 recenzije

Objekat Pensiunea Ambasador se nalazi u gradu Baile Herkulane, na 35 km od znamenitosti Iron Gate I, a nudi vrt, bar i pogled na grad. Osoblje objekta može da organizuje prevoz od/do aerodroma.

Najčešće postavljana pitanja o hotelima u gradu Baile Herkulane

Šta su gosti rekli o destinaciji Baile Herkulane:

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10

Sve što sam očekivao mir, opuštanje, boravak u prirodi, sam...

Sve što sam očekivao mir, opuštanje, boravak u prirodi, sam i dobio. Banja je prelepa i nadam se da će vredni, istorijski, objekti koji dominiraju prostorom biti brzo renovirani i vraćenmi u funkciju koju su imali pre 100 i više godina, što Banja po svim svojim osobinama i zaslužuje.
Recenzija gosta autoraZoran
Srbija
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10

Banja je puna prelepih pejzaža, izvora i parkova.

Banja je puna prelepih pejzaža, izvora i parkova. Na putu do banje ima još prelepih mesta koje treba posetiti, kao što su vodenice na 7 km od banje. Jedini problem je što postoji samo jedna menjačnica i ona radi samo radnim danima, ali meštani takođe menjaju novac u lokalima u blizini. Preporučujem destinaciju svima koji vole balans istraživanja i odmaranja.
Recenzija gosta autoraAnoniman/-na
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 4,0

Priroda je fantastičan. Ništa više od toga.

Priroda je fantastičan. Ništa više od toga. Mesto je zapušteno. Zgrade ruinirane. Niko ne govori engleski. U jednom restoranu konobarica je mrvice da stola obrisala rukom. Tamo je vreme stalo.
Recenzija gosta autoraJelena
Srbija
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0

Banja je nekada bila prepuna prekrasnih vila i objekata,...

Banja je nekada bila prepuna prekrasnih vila i objekata, sada je uglavnom sve u fazi propadanja. Počele su rekonstrukcije pa se nadam da će ponovo za par godina da bljesne u punom sjaju. Priroda koja je okružuje je čarobna. Reka i topli izvori sumporne vode su izuzetne prirodne lepote kao i šuma i staze koje je okružuju
Recenzija gosta autoraDragana Tomićević
Srbija
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10

Banja je na lepom mestu.

Banja je na lepom mestu. Žao mi je što je stari, najlepši deo banje puno propao. Raduje me što se rade restauracije i što je u planu da se vrati stari izgled istorijskog dela banje.
Recenzija gosta autoraDragana
Srbija
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10

Banja je carobna .

Banja je carobna .Ima dosta izvora slane termalne vode.Izvori se zovu po rimskum bozanstvima Neptun Zevs Afrodita Herkules….Pojedini objekti su u adaptaciji .Centar je iz vremena Rima i Austrougarske .Visoke zgrade na ulazu su iz oerioda od pre 30 godina.Hrana je prirodna i zdrava .Ljudi kulturni .Poneses kupaci dve trenerke papuce i bade mantil i osecas se da si u rimskom carstvu kupas se na svakom koraku udises dobar vazduh i pijes banjsku vodu .Carobno je
Recenzija gosta autoraAnoniman/-na
Srbija

Pogledajte recenzije gostiju koji su boravili u hotelima u gradu Baile Herkulane

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 272 recenzije
Boravili smo u ovom hotelu par dana i mogu reći da je sveopšti utisak odličan. Hotel se nalazi na lepom mestu. Vlasnici su mladi ljudi izuzetno ljubazni i vredni. Restoran se nalazi u sklopu hotela i hrana je vrlo ukusna.... U prizemlju se nalaze bazeni sa toplom vodom i djakuzijem za opuštanje.... Stekla sam utisak da je hotel u procesu renoviranja, ali je sve bitno odradjeno. Sobe su prostrane, tople i čiste. Sigurno će biti naš izbor kada ponovo budemo dolazili u banju.
Recenzija gosta autoraMarina
Srbija
Od NOK 881,75 po noćenju
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 311 recenzija
Imam samo reci pohvale za ovaj hotel. Unazad par godina dolazim sa porodicom na odmor i uvek je sve odlicno. Hotel je renoviran, sredjen, čist i topao. Osoblje ljubazno, higijena na nivou, bazen čist i uredan, hrana odlicna. Sigurno cemo se ponovo vratiti. Svakako uvek lepo iskustvo....
Recenzija gosta autoraMarina
Srbija
Od NOK 881,75 po noćenju
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 311 recenzija
Kao i uvek, u Domogledu nam je bilo prijatno, toplo i cisto. Cesto boravimo u njemu i iskustvo je uvek na nivou ocekivanja.... Topla preporuka za hotel!
Recenzija gosta autoraMarina
Srbija
Od NOK 1.370,91 po noćenju
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2.077 recenzija
Hotel je renoviran i potpuno odgovara opisu. Bili smo tokom radnih dana i mogli smo nesmetano da koristimo sve sadrzaje.
Recenzija gosta autoraJelica
Srbija
Od NOK 1.370,91 po noćenju
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2.077 recenzija
Doručak je bio raznovrstan i ukusan. Lokacija hotela je izvanredna.
Recenzija gosta autoraVELIČKOVIĆ
Srbija

Više mesta za istraživanje, više načina da se ide

  • Hoteli u Rumuniji

    Želite da otkrijete više o Rumuniji? Pronađite hotele širom ove države!
  • Hoteli u gradu Salimanešti

    Želite da produžite putovanje ili samo pretražujete ovu stranicu? Istražite destinaciju Salimanešti koja je takođe popularna među našim gostima!
  • Hoteli u gradu Sibinj

    Želite da produžite putovanje ili samo pretražujete ovu stranicu? Istražite destinaciju Sibinj koja je takođe popularna među našim gostima!
  • Hoteli u Bukureštu

    Pogledajte hotele u Bukureštu i otkrijte više o Rumuniji.
  • Hoteli u Temišvaru

    Pogledajte hotele u Temišvaru i otkrijte više o Rumuniji.