Pretraži hotele u gradu Rockaway Beach (OR)

Unesite željene datume da biste videli najnovije cene i ponude za hotele na destinaciji Rockaway Beach

Odabir broja jedinica i gostiju

Rockaway Beach – 300 hotela i smeštaja

Filter:

Broj zvezdica
Ocena gostiju

Surfside Resort

Hotel u gradu Rockaway Beach

Located on Rockaway Beach, this oceanfront hotel features an indoor heated pool and offers guest rooms with free Wi-Fi. Manhattan Beach State Park is less than a mile away.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,2
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.703 recenzije
Cena od
RSD 15.216,48
1 noćenje, 2 odraslih

Paradise Cove RV Resort & Marina

Hotel u gradu Rockaway Beach

Smeštajni objekat Paradise Cove RV Resort & Marina ima fitnes centar, vrt, zajednički salon i terasu u gradu Rockaway Beach.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 5,0
Prihvatljiv - Mišljenja prethodnih gostiju, 26 recenzija
Cena od
RSD 12.040,13
1 noćenje, 2 odraslih

Oceanfront Condo King Suite & Pet-Friendly Stay

Rockaway Beach

Objekat Oceanfront Condo King Suite & Pet-Friendly Stay se nalazi u gradu Rockaway Beach i nudi spa kadu. Ovaj smeštajni objekat pored plaže nudi balkon, besplatan privatni parking i besplatan WiFi.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,1
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 12 recenzija
Cena od
RSD 16.733,74
1 noćenje, 2 odraslih

Heaven by the Sea Peaceful 3BR by the Ocean

Rockaway Beach

Objekat Heaven by the Sea Peaceful 3BR by the Ocean je smešten u gradu Rockaway Beach, na 43 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 45 km od znamenitosti Galerija Haystack i 36 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,7
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6 recenzija
Cena od
RSD 23.672,12
1 noćenje, 2 odraslih

#StayInMyDistrict Cozy Rockaway Beach Cottage

Rockaway Beach

Objekat #StayInMyDistrict Cozy Rockaway Beach Cottage u gradu Rockaway Beach nudi smeštaj sa besplatnim WiFi internetom, a udaljen je 38 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 40 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 5 recenzija
Cena od
RSD 25.196,53
1 noćenje, 2 odraslih

Tradewinds Motel

Rockaway Beach

Only 50 feet from 7 miles of sandy beach, this oceanfront motel is 4 miles from Nehalem Bay State Park. A private balcony and free Wi-Fi are included in each guest room.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,9
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 184 recenzije
Cena od
RSD 13.774,73
1 noćenje, 2 odraslih

Breaker Ave Pet Friendly Twin Rocks

Rockaway Beach

Objekat Breaker Ave Pet Friendly Twin Rocks nudi smeštaj u gradu Rockaway Beach, na 42 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 44 km od znamenitosti Galerija Haystack i 50 km od znamenitosti...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 7 recenzija
Cena od
RSD 23.468,05
1 noćenje, 2 odraslih

Rockaway oceanview condo,Steps to the beach & Downtown,W&D, WiFi

Rockaway Beach

Objekat Rockaway oceanview condo, Steps to the beach & Downtown, W&D, WiFi ima privatnu plažu, a nalazi se pored plaže u gradu Rockaway Beach, blizu znamenitosti Plaža Rockaway.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,4
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 34 recenzije
Cena od
RSD 20.640,66
1 noćenje, 2 odraslih

Sea Haven Motel Unit 2.

Rockaway Beach

Objekat Sea Haven Motel Unit 2. Je smešten u gradu Rockaway Beach, na 2 min.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6 recenzija
Cena od
RSD 10.323,90
1 noćenje, 2 odraslih

Sea Haven Motel Unit One

Rockaway Beach

Objekat Sea Haven Motel Unit One u gradu Rockaway Beach u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom, a udaljen je 2 min.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,4
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 8 recenzija
Cena od
RSD 11.614,65
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 300 hotela u gradu Rockaway Beach

Najčešće rezervisani hoteli u gradu Rockaway Beach i u okolini tokom proteklog meseca

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Rockaway Beach

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,2
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.703 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Rockaway Beach

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Garibaldi

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 584 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Garibaldi

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,7
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 297 recenzija

Hoteli u centru grada Rockaway Beach

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,3
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 4 recenzije

Objekat Rockaway Beach Apt w/ Ocean Views: Steps to Shore u ponudi ima smeštaj sa pogledom na more, besplatan WiFi i besplatan privatni parking, a smešten je u gradu Rockaway Beach, na samo nekoliko...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,6
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 14 recenzija

Objekat Rockaway beach vibes, Waterfront Oceanfront Rockaway Beach House near Downtown, WIFI, Washer Dryer je smešten u gradu Rockaway Beach, blizu znamenitosti Plaža Rockaway i na 41 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 3 recenzije

Objekat 3BR Retreat 8 Blocks to Beach Jacuzzi Tub je smešten u gradu Rockaway Beach, na 6 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway, 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, i 43 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,8
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6 recenzija

Objekat Sea Haven Motel Unit 2. Je smešten u gradu Rockaway Beach, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway, 40 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, i 42 km od znamenitosti Galerija...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,4
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 8 recenzija

Objekat Sea Haven Motel Unit One u gradu Rockaway Beach u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom, a udaljen je 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway, 40 km od znamenitosti Državni park...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,0
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2 recenzije

Objekat Sea Haven Motel Unit 3 nudi smeštaj sa sadržajima kao što su besplatan WiFi i televizor, a nalazi se u gradu Rockaway Beach, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway i 40 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 4 recenzije

Objekat Cottages at Rockaway Beach Suite #3 nudi smeštaj sa sadržajima kao što su besplatan WiFi i televizor, a smešten je u gradu Rockaway Beach, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway i 41 km...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2 recenzije

Objekat Cottages at Rockaway Beach Suite #4 nudi smeštaj sa sadržajima kao što su besplatan WiFi i televizor, a smešten je u gradu Rockaway Beach, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway i 41 km...

Najbolji hoteli sa doručkom u u gradu Rockaway Beach i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 584 recenzije

This downtown Garibaldi, Oregon inn on the coast of Tillamook Bay features a daily buffet breakfast and an indoor pool. It has spacious rooms with free Wi-Fi and a refrigerator.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 78 recenzija

Objekat Wheeler on the Bay Lodge and Marina se nalazi u gradu Wheeler, na 29 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, a nudi vrt, terasu i pogled na planinu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Objekat The Whistle Stop je smešten u gradu Rockaway Beach, na 43 km od znamenitosti Galerija Haystack i 48 km od znamenitosti Necanicum Guard Station, u oblasti pogodnoj za biciklizam.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,6
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 13 recenzija

Objekat Easy Street u ponudi ima smeštaj u gradu Rockaway Beach, na 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 43 km od znamenitosti Galerija Haystack i 48 km od znamenitosti Necanicum Guard...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2 recenzije

Objekat Cedar Lodge at Rockaway nudi smeštaj sa sadržajima kao što su besplatan WiFi i televizor, a smešten je u gradu Rockaway Beach, na 2 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway i 41 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 10 recenzija

Objekat Rockaway Retreat - Meredith Lodging se nalazi u gradu Rockaway Beach i nudi spa kadu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,2
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 5 recenzija

Objekat The Cozy Corner u ponudi ima smeštaj u gradu Rockaway Beach, na 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 43 km od znamenitosti Galerija Haystack i 48 km od znamenitosti Necanicum...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,7
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 3 recenzije

Objekat Rockaway Hideaway - Meredith Lodging u gradu Rockaway Beach u ponudi ima smeštaj sa besplatnim WiFi internetom, a udaljen je 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, 43 km od...

Povoljni hoteli u u gradu Rockaway Beach i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 15 recenzija

Objekat A Place away from the Pace se nalazi u gradu Rockaway Beach, na 43 km od znamenitosti Galerija Haystack i 48 km od znamenitosti Necanicum Guard Station, u oblasti pogodnoj za biciklizam.

Coho Cottage je smeštajni objekat sa pogledom na grad, koji smešten je u gradu Rockaway Beach, na 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill i 43 km od znamenitosti Galerija Haystack.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 2,0
Veoma loš - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Objekat Towne Cottage Rockaway Beach - Meredith Lodging nudi besplatan WiFi i terasu, a udaljen je 4 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway i 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,0
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Objekat Rockaway Beach Vacation Rental: Walk to Ocean je smešten u gradu Rockaway Beach i ima spa kadu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,0
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Objekat Rockaway Beach Villa je smešten u gradu Rockaway Beach, na 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill i u ponudi ima smeštaj sa mogućnošću korišćenja hidromasažne kade.

Objekat Beachy View at Rock Creek Inn se nalazi u gradu Rockaway Beach, na 43 km od znamenitosti Galerija Haystack i 48 km od znamenitosti Necanicum Guard Station, u oblasti pogodnoj za biciklizam.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1 recenzija

Objekat Jan's Place je smešten u gradu Rockaway Beach, na 3 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway, 41 km od znamenitosti Državni park Haystack Hill, i 43 km od znamenitosti Galerija Haystack.

Objekat Easy Street Cottage, udaljen oko 5 min. hoda od znamenitosti Plaža Rockaway, u ponudi ima smeštaj sa vrtom i popločanim dvorištem, kao i pogled na grad.

Više mesta za istraživanje, više načina da se ide